PolySwarm Nedir? NCT Ne İşe Yarar? – Kriptokoin.com

PolySwarm nedir? PolySwarm (NCT), Ethereum akıllı sözleşmeleri ile çalışan merkeziyetsiz ve kitle kaynaklı bir tehdit istihbarat pazarıdır. Kriptokoin.com olarak bu makalede PolySwarm nedir, ne sunar, NCT nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcılar tarafından merak edilen soruları yanıtladık. Gelin, ağlar tarafından tehdit edilmesi zor saldırıları önceden fark eden bu projeyi birlikte inceleyelim.

PolySwarm nedir?

PolySwarm, merkeziyetsiz ve kitle kaynaklı bir Blockchain tehdit istihbarat pazarıdır. Bu pazar Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir ve Ethereum’un akıllı sözleşme teknolojisini kullanmaktadır. Bu, Blockchain endüstrisindeki mevcut çözümler tarafından algılanmama olasılığı daha yüksek olan en son tehditleri tespit eder. Ayrıca bu tehditleri analiz ederek, ağlara saldırılara yanıt vermek için daha etkili bir yol sağlar. Temelde bir launchpad olarak çalışır. Buna göre, yeni teknolojiler ve tehdit tespit yöntemlerinin geliştirilmesine katkı sağlar.

PolySwarm, dünyanın her yerinden işletmeler, tüketiciler, sağlayıcılar ve güvenlik uzmanlarından oluşan gerçek zamanlı bir tehdit algılama ekosistemidir. Uzmanlar, rakiplerini geride bırakmak için en son riskleri bağımsız olarak analiz eder. Bunun için rakip “mikro motorlar (işçiler)” yaratır ve bunlara ince ayar yaparlar. Blockchain ekosistemi, dosyaların kötü niyetli olması, ağ trafiği ve URL’ler hakkında hızlı ve doğru tehdit istihbaratını ödüllendirir. Böylece kitle tabanlı bir siber güvenlik danışmanlık şirketi gibi çalışır.

PolySwarm ne sunar?

PolySwarm Ethereum Blockchain üzerinde çalışır ve Proof-of-Work konsensüs mekanizmasını kullanır. Bu mekanizma tehdit tespitlerinin doğrulanmasını sağlar. Ayrıca pazarın güvenli ve sürdürülebilir bir yapıda çalışmasına olanak tanır. Müşteriler, bu pazar aracılığıyla kendi web sitelerini ve platformlarını inceletebilmektedir. Böyle bir talep geldiğinde PolySwarm mikro matorlar aracılığıyla tüm olası tehditleri analiz eder. Ayrıca bu problemlerin önüne geçmek için çeşitli önerilerde bulunur. Böylece, olası hack saldırılarının önüne geçmek mümkün olur.

NCT nedir? Ne İşe Yarar?

NCT, PolySwarm ağının yerel kripto para birimidir. Ethereum ağında ERC-20 akıllı sözleşmesi üzerine inşa edilen bu token, kullanıcıları ödüllendirmek gibi çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Bu Ethereum tokeni, pazardaki kullanıcı işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Pazara siber güvenlik verilerini sağlayan kullanıcılar, bunun karşılığında NCT coin ile ödüllendirilmektedir. Müşteriler ise, pazardaki analizlere erişmek için NCT ile ödeme yapmak zorundadır.

PolySwarm nedir? NCT nasıl alınır?

PolySwarm kripto para birimi şu anda MEXC, Bitrue ve Huobi gibi kripto para borsalarında listelenmektedir. NCT satın almak isteyen yatırımcıların bu borsalardan birine üye olması gerekmektedir. Ardından borsadaki satın alma adımlarını izleyerek kripto para birimini elde edebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *