Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Altcoin’i Satıyor: Bunları Alıyor! – Kriptokoin.com

CoinShares’in en son haftalık fon akışı raporuna göre, kurumsal yatırımcılar kısa bir aradan sonra tekrar harekete geçtiler. Özellikle seçili altcoin projeleri arasından XRP, diğerlerine göre daha fazla pozitif akış sağlıyor.

Kurumsal yatırımcılar bu altcoin projelerini satın alıyor

Rapordan ortaya çıkan sonuçlara göre XRP ve Bitcoin son bir haftalık süreçte ön plandaydı. CoinShares’e göre, kripto ürünleri arasında tek pozitif akış gören kriptolar XRP ve Bitcoin oldu. XRP, 500.000 dolarlık girişi gördü. Diğer yandan Bitcoin, 13.4 milyon dolarlık fon akışı sağladı. Genel tabloda, Bitcoin ve XRP dışında tek pozitif giriş gören altcoin Cardano (ADA) oldu.

Diğer kripto para birimlerine odaklanan yatırım ürünleri düşük performans gösterdi. Genel olarak, hafta sonuna kadar tüm kripto yatırım ürünleri 6,1 milyon dolarlık giriş gördü. Belirli ürünlerdeki aktiviteye rağmen, XRP ve Bitcoin pozitif giriş alan sınırlı isimlerdi. Rapordan öne çıkan başlıklar şu şekilde:

  • Tüm kripto para odaklı yatırım ürünleri 6,1 milyon dolarlık giriş gördü.
  • Bitcoin toplam 13 milyon dolarlık fon akışı sağladı.
  • Bölgesel olarak, ABD ve Almanya sırasıyla 13 milyon dolar ve 3,3 milyon dolar tutarında giriş gören tek ülkelerdi. Brezilya, Kanada, İsveç ve İsviçre’de toplamda 10 milyon dolar çıkış yaşandı.

Kriptokoin.com olarak geçen haftanın raporunu bu makalede ele aldık.

Kurumsal yatırımcılar lider altcoin projesinden uzaklaşıyor

Ethereum, art arda 4 haftalık fon kaybıyla toplamda 2,1 milyon dolarlık çıkış gördü. Merge’den bu yana çıkışlarını 14 milyon dolara ulaştı. Bir bütün olarak kripto para piyasası son haftaların en düşük fon girişlerinden birini yaşıyor.

XRP ve BTC fiyat hareketi

BTC analizleri, son aylarda yaygın hale gelen bir trendi sürdürürken bir kez daha Bart Simpson saç formasyonu çizdi. Analist Gamza Khanzadaev’a göre, S&P 500 3.900 doların altında sabit kaldığı sürece Bitcoin fiyatında bir artış ihtimali düşük kalacak. Ek olarak, bugün kapanış aylık mum çubuğu üzerinde baskıyı artırıyor.

Diğer yandan XRP, Mayıs başlarında ilk ortaya çıktığı fiyat aralığının zirvesinde yer almaya devam ediyor. Bununla birlikte Ripple, davayı desteklemek için izin isteyen kripto lobici grubu Blockchain Association’dan destek aldı. Amicus özetleri, ilgilenen taraflar ve Ripple, Internet Choice Advocates Network ve SpendTheBits destekçileri tarafından dosyalandı. Ayrıca, XRP’nin en büyük kamu sahibi olan Ripple, üç aylık raporunu yayınladı. Şirketin toplam XRP arzının %50’sinden daha azına sahip olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *