İşte Haftalık Beklentiler! – Kriptokoin.com

Kripto analisti Valdrin Tahiri, Aptos (APT)’nin, azalan bir paralel kanal içinde işlem gördüğünü söylüyor. Ayrıca, Klaytn (KLAY)’ın, yükselen bir destek çizgisinden ayrıldığını kaydediyor. Analiste göre, Terra Classic (LUNC) alçalan bir direnç çizgisini takip ediyor. Analist, geçen hafta kripto piyasasından ayrışarak diplere dalan 5 altcoin projesine bir göz atıyor.

Aptos (APT) piyasa kayıplarına öncülük ediyor: %9,9 kayıp

Altcoin, 23 Ekim’den bu yana azalan bir paralel kanal içinde düşüyor. Aşağı yönlü hareketinde şu ana kadar 7,12 dolara kadar düştü. Daha sonra, APT yukarı doğru bir hareket başlattı ve şu anda kanalın üst kısmında işlem görüyor.

Düzeltmenin şekli nedeniyle, en olası senaryo 6,50 dolara doğru bir başka aşağı yönlü hareket olacaktır. Bu aynı zamanda kanalın destek hattını da doğrular. Bununla birlikte, kanaldan bir kopuş halinde, aşağı yönlü fiyat tahminini geçersiz olur. Bu da yeni düşüşlerin mağazada olduğunu gösterir.

İkinci kaybeden altcoin Klaytn (KLAY): %8,85 düşüş

KLAY fiyatı 29 Ekim’de 0,34 dolara ulaştığından beri düşüyor. Düşüş hareketinde 4 Kasım’da 0,22 dolara geriledi. En düşük seviye hamlesini 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesinin içinde yaptı.

Altcoin

Altı saatlik RSI, bir sıçrama meydana gelebileceğinin bir işareti olan boğa sapması (yeşil çizgi) oluşturdu. Böyle bir durumda, KLAY fiyatının 0,285-0,30 dolardan 0,5-0,618 Fib direncine doğru artması mümkün. Tersine, 0,23 dolar destek alanının altında bir kapanış, muhtemelen 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesinin 0,204 dolar seviyesinde bir dokunuşa yol açacaktır.

Terra Classic (LUNC), bir kopuş başlatamıyor: %7,96 kayıp

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere LUNC fiyatı 13 Eylül’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Çizgi, en son 30 Ekim’de olmak üzere iki reddedilmeye neden oldu. Ek olarak LUNC, şimdi azalan direnç çizgisine denk gelen 0,0023 dolarlık direnç alanının altına düştü.

Altcoin

Bu birleşme nedeniyle, LUNC’nin reddedilmesi ve 0,0012 dolardan en yakın Fib desteğine düşmesi olası. Tersine, çizginin ve yatay alanın üzerinde bir kırılma, bunun yerine fiyat hareketinin yükselişe geçtiği anlamına gelir.

Dördüncü kaybeden altcoin Casper (CSPR): %7,82 düşüş

CSPR, 7 Ekim’de 0,055 dolara ulaştığından beri düşüyor. Aşağı doğru hareket, A:C dalgalarının 1:1 oranına sahip olduğu bir A-B-C düzeltici yapısını andırıyor. Altcoin, 3 Kasım’da 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesinin ve 0,037 dolarlık yatay destek alanının hemen üzerinde 0,037 dolara düştü.

Altcoin

Sonuç olarak, düzeltmenin tamamlanmış olması mümkün. Eğer öyleyse, en az 0,05 dolara doğru bir artış ihtimali var. Tersine, 0,037 doların altında bir kapanış durumunda bu yükseliş tahminini geçersiz olacaktır.

Son altcoin EthereumPoW (ETHW) %7,55 düştü

ETHW, 17 Eylül’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Aşağı yönlü hareket, beş gün sonra 5,05 dolara kadar devam etti. İlk sıçramadan sonra, ETHW fiyatı o zamandan beri kademeli olarak düşüyor.

21 Ekim ve 2 Kasım arasındaki dönemde fiyat, bir yükseliş modeli olarak kabul edilen çift dip oluştu. Ek olarak, haftalık RSI yükseliş eğilimi yarattı (yeşil hat). Bu işaretler hattan olası bir kopuşu destekliyor. Bir kırılma meydana gelirse, en yakın direnç 8 dolarda olacaktır. Öte yandan, 5,90 doların altına bir düşüş durumunda, bu yükseliş tahminini geçersiz olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *