Edgeless Nedir? EDG Ne İşe Yarar? – Kriptokoin.com

Edgeless nedir? Edgeless (EDG), Ethereum Blockchain üzerine kurulu, akıllı sözleşmelere dayanan, merkeziyetsiz bir gazino uygulamasıdır. Kriptokoin.com olarak bu makalede Edgeless nedir, ne sunar, EDGE nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtladık. Gelin kumar endüstrisini Blockchain teknolojisi sayesinde yeniden yaratan bu projeyi birlikte inceleyelim.

Edgeless nedir?

Edgeless, insanların akıllı sözleşmelere dayalı şekilde kumar oynamasına olanak tanıyan merkeziyetsiz bir Blockchain platformudur. Bu platform Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir ve onun akıllı sözleşmelerini kullanmaktadır. Buna göre Edgeless’taki akıllı sözleşmeler, oyunlardaki kuralları belirler. Ödüller ve cezalar bu kurallara göre dağıtılmaktadır. Akıllı sözleşmeler temelde, belirli kodlarla çalışan algoritmalardan oluşur. Bu nedenle oyunları bozan rüşvet verme ve hile yapma gibi durumlar bu platformda söz konusu değildir.

Edgeless ne sunar?

Edgeless geliştiricileri, platform ile kumar oynamayı çok daha ucuz ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlamıştır. Blockchain teknolojisi sayesinde kumar oyunları, Edgeless’ta son derece ucuzdur. Çok yüksek fonlara sahip olmayan kullanıcılar bile platformda oyun oynayabilmektedir. Bununla birlikte EDG son derece şeffaf bir Blockchain platformudur. Yani kumarhanede yer alan her bireysel kullanıcı, neler olup bittiğini görebilmektedir. Bu şeffaflıkla platform, kullanıcılar arasında güven inşa etmektedir.

EDG’nin özelliklerinden biri %0 kasa avantajıdır. Bu, oyunların yalnızca şans ve beceriye dayalı olarak oynanacağı anlamına gelir. Kasa avantajının olmaması kumar tecrübesi olmayan oyunculara avantaj sağlar. Bu avantaj, oyunun oyuncular üzerindeki sayısal avantajını ifade eden bir terimdir. Bununla birlikte platform mutlak bir anonimlik sağlar. Yani kayıt ve oturum açma gibi işlemler gerekmemektedir.

EDG nedir? Ne işe yarar?

EDG, Edgeless için Ethereum ağı üzerinde ERC-20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulan bir tokendir. Bu token, Edgeless’a güç sağlar ve onun içinde kullanıma açıktır. Kullanıcılar, bu token ile bir dizi özelliğe erişim sağlar. Bunların başında kripto cüzdanı başta gelir. Edgeless’in Ethereum tabanlı bir kripto cüzdan uygulaması bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu uygulama üzerinden EDG satın alabilmektedir. Ayrıca, bunu diğer kullanıcılara gönderebilmektedirler.

EDG ile yapılan para transferleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Kullanıcılar bu noktada, geleneksel kumarhanelerdeki gibi 1 ila 3 gün beklemek zorunda değildir. Bu da Edgeless platformuna avantaj sağlar. Bununla birlikte EDG, kumar oyunlarında bahis olarak ortaya konabilmektedir. Kullanıcılar, kripto para birimi aracılığıyla ücret ödeme gibi bir dizi özelliğe de erişim sağlar.

Edgeless nedir? EDG nasıl alınır?

Edgeless şu anda HitBTC borsasında işlem görmektedir. Başka herhangi bir borsa tokeni mevcut olarak listelememektedir. Bu nedenle ilgili yatırımcıların HitBTC’ye erişmesi, üye olması, cüzdanına para yatırması ve token için alım emri vermesi gerekir. Bu adımlar izlenerek EDG satın almak mümkündür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *