Binance’deki Bu 2 Altcoin İçin Büyük Uyarı! – Kriptokoin.com

Belirtilen tarihte 2 altcoin için önemli gelişmeler olacağı öne sürülmüştür. Analistler bu altcoinlerin piyasayı etkileyeceği konusunda şüpheli gözükmektedir.

Şirket bu altcoin kilidini açıyor

Takvime göre hak sahibi, 30 Aralık’ta 111,5 milyon doların üzerinde değere sahip 1INCH ağ tokenlerini piyasaya sürecektir. Platforma göre, 111,5 milyon dolardan fazlası, yaklaşık 222.187.500 1INCH veya arzının yaklaşık %15’ini temsil ediyor. Daha önce Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere 1INCH, tokenini Aralık 2020’de piyasaya sürdü ve yalnızca %6’sı genel dolaşıma girdi. Ağ, toplam arzını 1,5 milyar ile sınırladı. Kilitli tokenler, Aralık 2024’e kadar her iki yılda bir yetkilendirme yoluyla serbest bırakılacaktır. 30 Aralık’ta yapılması planlanan hak sahipliği, 2022’nin ikinci ve sonuncusu olacaktır.

Piyasalara göre, dolaşımda olan yaklaşık 780 milyon token vardır. Şu anda, kilitleme sözleşmesi yaklaşık 780.840.748 1İNÇ tutuyor. Kilit açma tamamlandığında, ağın toplam arzının %59’unu temsil eden yaklaşık 890 milyon 1INCH Ocak 2023’e kadar dolaşımda olacaktır.

Analistler fiyat hakkında tahminde bulundular

En son 1INCH token açma etkinliği bu yılın Haziran ayında gerçekleşti. Ayrıca bu süre zarfında kripto paranın değişim fiyatı %25’ten fazla düşerek 0,81 dolardan 0,60 dolara düştü. Raporlara göre, Haziran ayındaki kilit açma etkinliğinden sadece birkaç gün önce bir balina Binance’a 15 milyondan fazla 1INCH yatırdı. 2 Aralık’ta Etherscan, aynı balinanın 15 milyondan fazla 1INCH yatırdığını bildirdi. 2 Aralık’ta, bu son mevduatın bir sonucu olarak fiyatlar yaklaşık %3 düştü.

Hak kazanma olayı yaklaştıkça altcoinin düşmeye devam edeceğine dair yaygın bir inanç var. Ancak 1INCH ağından temsilciler, 15 milyon token transferinin kendilerine ait olmadığını açıkladı. Analistlere göre altcoin, hak kazandıktan sonra daha fazla düşüş yaşayabilir. Piyasaya aynı anda çok sayıda kripto para eklendiğinde, sayıları artar, gerçek talebi aşar ve fiyat enflasyonuna neden olur. Bu, 1 INCH’i anında yükseltip daha fazla değer kaybetmesine neden olabileceği konuşulmuştur.

Solana sıralamasını kaybetti

MoralisWeb3’ün CEO’su, blok zinciri projesi daha da ileri giderken Solana (SOL) ağıyla alay ediyor. CEO, sıralamasını kaybettiğini belirtti. Ayrıca bir kuruştan daha az değere sahip olan Shiba’nın bile altına düştüğünü söyleyerek Solana’ya güldü. Twitter’da IvanOnTech kullanıcı adıyla MoralisWeb3 CEO’su, blok zinciri geliştiricilerinin Solana gibi ölmekte olan bir altyapı üzerine inşa etmekle ilgilenmediklerini iddia etti. Ancak, mevcut durumun büyüklük için potansiyel bir fırsat sunduğuna inanıyor.

SOL blok zinciri, FTX’in iflasının ortaya çıkmasından bu yana tehlikededir. Önceki 48 saat içinde, Solana tabanlı iki NFT, Y00topia ve DeGods, 2023’ün ilk çeyreğinde diğer zincirler Ethereum ve Polygon arasında köprü kuracaklarını söyledi. Her iki platform da 25 binden fazla NFT koleksiyonunu ortaklaşa kontrol ediyor. Ancak DeGods, Ethereum’un istenen hedef olmadığını, doğru yönde atılmış bir adım olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *