Boutiquefeel WW AliExpress WW

Balina, Büyük Haberin Ardından Çılgınca Shiba Inu Aldı! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

Bir kripto balinası, 100 milyar SHIB satın almak için Ekim ayındaki dönüm noktasını bekledi. Dev yatırımcı, haberin ardından tüm kozunu Shiba Inu üzerinde kullandı.

Balina 100 milyar Shiba Inu satın almak için bu haberi bekledi

Etherscan tarafından Cumartesi akşamı tespit edilen bir işlemde, devasa bir balina 100 milyar satın aldı. İşlem merkezi kripto para borsasından gerçekleştirdi. Daha sonra tüm tokenleri soğuk cüzdanına aktardı. Bu devasa işlem, Shiba Inu için bir dönüm noktasının arifesinde geldi. Merakla beklenen Shiba Eternity oyununun yakın zamanda piyasaya sürülmesinden sonra bu yatırımcı Shiba’ya yatırım yapma kararı aldı.

Balina bu işlem için 1.1 milyon dolar harcadı

Etherscan verileri, balinanın 100 milyar SHIB için Kucoin borsasında toplam 1.108.000 dolar harcadığını gösteriyor. Shiba Inu’ya yönelik önemli miktarda yeni yatırımcı akışının ardından, balina SHIB satın almak için doğru zamanı bekledi. 1.1 milyon dolarlık işlem, Shiba Eternity oyununun 6 Ekim’de küresel olarak yayınlanmasından sonra geldi.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, uygulama indirme sayısı, oyunu hem iOS hem de Android’de dünya çapında kullanıma sunulur sunulmaz App Store’daki ilk 20 listesine itti. Bazı bölgelerde, Google Play Store’daki indirme sayısı 10.000’in üzerine çıktı. Bunu takiben 2.193.520 Shiba Inu sahibi vardı. Oyunun lansmanından sonra 2.220 kullanıcı artışı oldu.

Shiba Eternity, ödül olarak 451,000,000 SHIB dağıtacak

Shiba Eternity ekibi Eylül ayı sonlarında bir yarışma duyurusu yayınladı. Kurgucuları topluluk için oyun fragmanları oluşturmak amacıyla “yaratıcılık yapmaya ve oyunun en iyilerini sergilemeye” teşvik etti. Hem App Store hem de Google Play kazananların tanıtımlarını gösterecekti. Kazanan oyuncular şimdi 5.000 dolar değerinde SHIB alacaklar. Bu 451,263,537 Shiba Inu’nın hdefye edileeği anlamıan geliyor. Ekip, tweet’te belirtildiği gibi ödemeleri ayarlamak için kazananlarla Discord aracılığıyla iletişime geçecek.

Bu arada, Shiba Inu ve PlaySide Studios’tan Shiba Eternity, piyasaya çıktığı ilk gün son derece yüksek indirme rakamları gördü. Hatta Apple’ın App Store’unda 19. sıradaki en iyi 20 oyun arasına girdi. Ne yazık ki, oyunun App Store’da tam olarak ne kadar indirildiğini bilmek mümkün değil. Ancak Android’deki karşılığı Google Play’e göre Shiba Eternity ilk gününde 10.000’den fazla indirildi.

Shiba Eternity, mekanik olarak dünyanın en çok satan Hearthstone oyununa benzer bir kart strateji oyunudur. Shiba Eternity’yi indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, paketler ve özel öğeler şeklinde ücretli içerik içerir. Telif hakkı verilerine göre, oyun 2020’den beri geliştiriliyor. Projenin başlangıcından bu yana Shiba Inu geliştirme ekibinin planlarında varlığını ima ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.