Boutiquefeel WW AliExpress WW

Aralık’ta Kilitler Açılacak! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

Altcoin piyasasında kilit açılma etkinlikleri dolaşıma girecek milyonlarca token anlamına gelir. Bu haberler genellikle satış baskısını temsil eder. Bu yazıda, Aralık ayına planlanan 6 önemli token kilit açma etkinliği yer alıyor.

İşte Aralık ayında kilitleri açılacak 6 altcoin projesi

İlk kilit açma etkinliği, en büyük DAO projelerinden BitDAO’ın (BIT) 15 Aralık tarihli etkinliği. Bu tarihte BIT arzının %1,9’u dolaşıma giriyor. Kaba bir hesapla, yaklaşık 57 milyon dolar değerinde token sertbest kalacak.

BitDAO’dan sonra Apecoin’in toplam arzının %0,7’si serbest kalacak. 17 Aralık tarihinden itibaren 31 milyon dolar değerinde Apecoin dolaşıma giriyor. Bu arada Apecoin ekibi, resmi ApeCoin staking lansmanını 12 Aralık itibarıyla başlattı. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, staking programı kısa sürede 250 milyon doların üzerinde fon topladı.

Ardından, 20 Aralık’ta, dYdX (DYDX) arzının %0,6’sı dolaşıma girecek. Bu kabaca 8,6 milyon dolarlık tokenin serbest kalacağı anlamına geliyor. Bu arada, dYdX’in toplam arzının şu anda yalnızca %22’lik kısmının dolaşımda olduğunu belirtmek fayda var.

Aralık ayında token kilit açma etkinliğine hazırlanan bir diğer altcoin Immutable X (IMX) oluyor. 31 Aralık’ta IMX arzının %0,9’u dolaşıma girecek. Bu yaklaşık 7,6 milyon dolarlık ek arz anlamına geliyor. IMC fiyatı tarih öncesinde hafif yükselişe geçti. Yazım sırasında son 24 satte göre %3 artışla 0.4367 dolardan işlem görüyor.

Satış baskısı gelebilir

Sweat Economy (SWEAT), kilit açma etkinliğine hazırlanan DeFi projeleri arasındaydı. Altcoin projesi, 13 Aralık günü arzının %1,5’ini serbest bırakacak. Yine DeFi sektörünün en büyük projelerinden biri olan 1INCH, kilitler açıldıktan sonra düşüşe geçmişti. Kilit açma dönemi boyunca %20’nin üzerinde değer kaybetti.

Son olarak, Yield Guild (YGG) ve Ronin’de (RON) bu etkinliğe hazırlanıyor. Yield Guild, 27 Aralık tarihinde yaklaşık 3,2 milyon dolar değerinde tokeni serbest bırakacak. Ronin’de aynı günde 2 milyon dolar değerinde tokeni dolaşıma katıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.