Şimdi Dipten Toplanacak 11 Altcoin! – Kriptokoin.com

Bir süredir kripto ile ilgilenen herkes, piyasanın döngüler halinde hareket ettiğini biliyor. 2022’de, piyasa, bir ayı döngüsünden geçiyor. Kısa vadede yatırımcılara “acı veren” bir durum olsa da, kripto para birimlerinin artık büyük bir indirimle işlem gördüğü anlamına geliyor. Yatırım bankacılığı şirketi TI Partners da, son zamanlarda deneyimlediğimiz düşüş piyasasında satın alınabilecek 11 kripto parayı paylaştı.  İşte GALA, LINK, CRO gibi kripto para birimlerinin yer aldığı liste…

GALA, LINK, APE: İşte düşüşten satın alabileceğiniz kripto paralar

TI Partners’a göre, aşağıdaki listedeki tüm kripto para birimleri, gelecekte büyük endüstrilerde “bozulmaya” sebep olacak, son derece yenilikçi çözümlere sahiptir.

Terra Classic (LUNC)

Luna Classic, Terra ekosisteminin önemli bir kalıntısıdır. Orijinal Terra Luna coin’i, yıkıcı UST/Luna çöküşünün ardından geride kaldı. Luna Classic, Terra kurucusu Do Kwon’un kurtarma planının bir parçası olarak hayatta kalmayı başardı. Bugün Luna Classic, belirsizlik ve kargaşa karşısında dayanıklılık kalıyor.  TI Partners’a göre LUNC, bugün satın almak için popüler bir kripto para birimidir çünkü topluluk yakın zamanda bir token yakımı konusunda anlaşmıştır. Bunun “fırsatı kaçırma korkusuna (FOMO)” neden olması beklenmekte. Bu nedenle şirkete göre coin, kısa ve orta vadede en iyi performans gösterenlerden biri olabilir.  

Chainlink (LINK)

Satın alınacak en popüler kripto para birimlerine bakarken, temeller önemlidir. Chainlink, tüm kripto para piyasasında en güçlü temellerden bazılarına sahip olduğu için bu cephede kolayca öne çıkıyor. Chainlink, akıllı sözleşmelerin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Gerçek dünyayla etkileşime giren akıllı sözleşmeler oluştururken girdi, çıktı ve hesaplama doğruluğu çok önemlidir. Bir sözleşme yanlış bir hesaplama yaparsa veya yanlış verilere dayanırsa tüm sistem tehlikeye girebilir.

Chainlink’in merkeziyetsiz oracle ağları, dış kaynaklardan gelen bilgilere erişim sağlar.  Korumalı bir şekilde, bunları, akıllı sözleşmelere entegre eder. Ayrıca Chainlink ağları, bağlı node’lar tarafından gerçekleştirilen çıktıların ve hesaplamaların kapsamlı bir şekilde doğrulanmasını sağlar. Böylece sözleşmeler arasında hareket ederken verilerin manipülasyonunu önlemeye yardımcı olur. Genel olarak Chainlink, Blockchain teknolojilerinde karmaşık akıllı sözleşmeleri desteklemek için güçlü bir çözüm sunar.

Kritik Gelişme: Chainlink Dev Ortaklığını Duyurdu!

Cronos (CRO)

CRO, popüler olarak Crypto.com olarak bilinen CRO Protocol Labs tarafından geliştirilen ödeme ekosisteminin tokenıdır. Şirketin merkezi olmayan finans dünyası için kapsamlı bir hizmet paketi sunma misyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Tam entegre bir borsa ve hepsi bir arada cüzdan olarak Crypto.com, kullanıcılara kriptolarını satın alma, satma ve stake etme konusunda kolaylaştırılmış bir yol sunar. Ekosistemde iseniz, CRO tüm kripto paranızı rahatça yönetmenizi kolaylaştırır. Hızlı işlem çiftleri ve para birimleri arasında sorunsuz transferler sağlar.

Quant (QNT)

Quant (QNT), yenilikçi Overledger platformunu besleyen güçlü bir tokendır. Genel ve özel Blockchain’ler arasında köprüler kurmak için tasarlanan Overledger, Blockchain ekosistemlerindeki diğer uygulamalarla bağlantı kurmak isteyen işletmeler için güvenli kurumsal düzeyde yazılım çözümleri sunar. Projenizi diğer Blockchain’lerinizle bağlamanız veya birden fazla platformda çalışan Dapp’ler oluşturmanız gerekse de Quant Network, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz araçlara sahiptir.

mDapp arayüzü ve zincirler arası konsensüs protokolleri gibi en son teknolojilerle Quant, işletmelerin Blockchain tabanlı platformlarla nasıl etkileşime girdiğini yeniden tanımlamaya yardımcı oluyor. Bu nedenle, TI Partners’a göre, Blockchain teknolojisinin tüm potansiyelinden yararlanmak istiyorsanız, Quant Network’e bakabilirsiniz.

Gala (GALA)

Gala, oyna-kazan alanındaki konumu nedeniyle şimdi satın alınabilecek en popüler kripto para birimleri listesine kolayca giriyor. Token, çok sayıda oyna-kazan (P2E) oyunlarından oluşan Gala Games ekosisteminin önemli bir bileşenidir. Oyuncular, oyunlar aracılığıyla GALA tokenları kazanıyor. Daha sonra oyunlar içinde oyun öğeleri satın almak için kullanabilirler. Dahası, Gala sahiplerinin platformun oyun ekosistemini etkilemesine olanak tanıyan demokratik oylama süreci nedeniyle Gala Games, etrafındaki en iyi kripto DAO projelerinden biri olarak kabul ediliyor.

GALA

Gala ayrıca periyodik NFT airdrop’ları ve günlük GALA ödülleri sunmakta. Bu da oyuncuları ekosisteme gelmeye teşvik ediyor. Gala ayrıca altyapısını geliştirmek için planlar yapıyor. Gala Games, 2022’nin başlarında çevrimiçi oyunları için Blockchain tabanlı bir platform başlatmayı planladığını duyurdu. GYRI olarak adlandırılan bu yeni platform, oyunculara daha fazla güvenlik sağlar. Ayrıca geliştiricilere daha güçlü araçlar sağlar.  

Ren (REN)

Bugün satın alınacak en popüler kripto para birimleri listesinde sıradaki coin, REN. Ren, kripto varlık transferi hakkında düşünme şeklimizde devrim yaratan bir yazılımdır. Ren, yatırımcıların farklı Blockchain’ler arasında sorunsuz bir şekilde token alışverişi yapmalarına olanak tanıyor. Böylece dApp’lerle etkileşimi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Ren ile, Bitcoin kullanıcıları akıllı bir sözleşmeyle varlıklarını kilitler. Ethereum şeklinde eşit bir miktar alabilir – böylece birden fazla kripto cüzdanı kullanmak zorunda kalmadan merkeziyetsiz platformların tüm avantajlarına erişmelerini sağlar.

Büyük İsimler, Bu Altcoin'e Yüklüce Yatırım Yaptı!

Ren’in başka birçok yenilikçi özelliği var. En önemlisi, RenBridge olarak gösterilmekte. RenBridge, Ren kullanıcılarının mevcut tokenları “wrapped” hale getirerek cross-chain yapar. Örneğin, BTC’niz varsa ancak Ethereum ekosistemindeki gelişmelerden yararlanmak istiyorsanız, paralarınızı kilitlersiniz ve renBTC ile ödüllendirilirsiniz. RenBTC ile Ethereum tabanlı platformlar ve uygulamalarla etkileşim kurabilirsiniz. Genel olarak Ren, yatırımcıların kripto paraları arasında geçiş yapmasını sağlıyor. Varlıklarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını basit ve verimli hale getiriyor.

Balancer (BAL)

Balancer, çok çeşitli alım satım özellikleri sunan bir ticaret platformudur. En yenilikçi özelliklerinden biri, yatırımcıların birden fazla kripto varlığı portföylerine entegre etmelerini sağlayan Balancer havuzlarıdır. Bu havuzlar son derece dinamiktir ve değişen piyasa koşullarına yanıt olarak otomatik olarak yeniden dengelenir.

ss balance stablecoin e1573481446325

Traderların her zaman likit piyasalara erişmesini sağlar. Ek olarak, Balancer havuzları, likidite sağlayıcılarının işlem ücretleri oluşturmasını kolaylaştırır. Böylece, onlara ek bir gelir kaynağı sağlar.  Balancer ayrıca kripto traderlarını, platformu kullanmaya ikna etmek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir. Bu, BAL tokenlarını ortalama işlem ücretine göre dağıtan benzersiz bir token sistemi aracılığıyla yapılır.

FTX Token (FTT)

FTX hızla en popüler kripto borsalarından biri haline geldi. Kullanıcılara ticaret yapmak için çok çeşitli kripto para birimleri sunmakta. Çoğu kripto borsasında olduğu gibi, FTX traderları için işleri kolaylaştırmak için yerel tokeni FTX Token’ı kullanır. Örneğin, FTX tokeni, FTX vadeli işlem ekosisteminde bir varlık olarak yer alır. Ayrıca ticaret ücretlerini azaltmak için kullanılır. TI Partners,  FTX’in büyüme yörüngesinde yüzde 2.000’in üzerinde ralli yaptığına dikkat çekiyor.

Chiliz (CHZ)

Kripto dünyasındaki en heyecan verici yeni trendlerden biri, fan tokenların yükselişi. Bu kripto varlıklar, kullanıcıların favori spor takımları veya organizasyonları tarafından verilen tokenları satın almalarını sağlayan Socios.com aracılığıyla edinilebilir. Bu taraftar tokenları, çok yenilikçi ve heyecan verici. Çünkü sahiplerine ürünlere erken erişim ve en sevdikleri oyuncularla tanışma fırsatı gibi benzersiz avantajlar ve avantajlar sunuyorlar.

Bu 5 Web 3.0 Coin Yeni Ortaklıklar Duyurdu

Son yıllarda, PSG ve AC Milan ve Formula 1 takımları gibi birçok üst düzey futbol kulübü, Socios.com platformu aracılığıyla Chiliz ile ortaklık kurdu. Taraftar tokenlarını piyasaya sürdü. Bu kripto varlıklar, taraftarların favori takımlarının ve oyuncularının dünyasına daha fazla dahil olmak için heyecan duymasıyla muazzam bir başarı elde etti. Ayrıca TI Partners, Socios.com’u kullanan spor organizasyonlarının sayısının arttığına dikkat çekiyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi büyümenin en son işareti, NFL ve Socios arasındaki sponsorluk anlaşmasıydı.

ApeCoin (APE)

ApeCoin, Bored Ape Yacht Club NFT’leri ile olan ilişkisi sayesinde, bugün satın alınabilecek en popüler kripto para birimleri listesine kolayca giriyor. Bored Ape Yacht Club, kalitesi ve tasarımıyla tanınan, çok aranan bir NFT’dir. Kulüp, sıkı inceleme süreci ile kripto oyun topluluğu içinde büyük saygı görüyor. Bu da onu piyasadaki en özel NFT’lerden biri yapıyor. Bu artan popülerlik, Bored Ape Yacht Club’ın resmi kripto para birimi olan ApeCoin’e fayda sağladı.  

Bu 3 Metaverse Coin 2023'e Damga Vurabilir

Bu, ApeCoin’in listelenmesinden hemen sonra yüzde 200’ün üzerinde ralli yaptığında belirgindi.  Bugün, ApeCoin en çok aranan kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Özel BAYC topluluğuna daha fazla insan katıldıkça büyümeye devam ediyor. Kullanım durumlarının ilginç bir örneği, BAYC tarafından oluşturulan metaverse Otherside’da ekosistem tokenı olması.  

Uniswap (UNI)

Uniswap, Ethereum Blockchain’inde merkeziyetsiz bir ticaret platformudur. Akıllı sözleşmeleri kullanan Uniswap, kullanıcıların farklı kripto varlıklarını maksimum verimlilik ve güvenlikle kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirmesine olanak tanır. Manipülasyona tabi olabilen merkezi emir defterlerine dayanan diğer kripto borsalarından farklı olarak Uniswap, likidite havuzları olarak bilinen yeni bir yöntem kullanır. Bu havuzlar, her bir varlık çifti için likidite sağlar ve kullanıcılara borsaya katılım seviyelerine göre periyodik olarak verilir.

Genel olarak, Uniswap ağırlıklı olarak merkeziyetsizliğe odaklanmıştır. En son Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Manuel emir defteri yönetimi ihtiyacını ortadan kaldırarak, hız ve erişilebilirlik artar. Genellikle geleneksel kripto para birimi borsalarıyla ilişkili ücretleri ve diğer maliyetleri azaltır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *