Boutiquefeel WW AliExpress WW

SHIB Büyük Patlamanın Eşiğinde! İşte Nedeni

AliExpress WW

Genel kripto para piyasası Federal Reserve’in şahin duruşuna geçmesiyle sert satışlar gördü. Terra (LUNA) gibi projelerin dramatik çöküşü ise bunun üzerine geldi ve piyasayı daha da sarstı. O zamandan beri, piyasa toparlanmaya çalışıyor. Bununla birlikte kripto analist Tomiwabold Olajide’ye göre, Shiba Inu (SHIB), büyük fiyat hareketinin eşiğinde duruyor. Analist, teknik cepheden bunun nedenlerini açıklıyor.

“Meme coin’i Shiba Inu büyük bir hareketin eşiğinde”

Shiba Inu (SHIB), nispeten kısa bir süre içinde önemli bir ‘satın alma etkinliği’ gördü. 4 saatlik grafikte görüldüğü üzere, SHIB, MA 50’den 0,00000122 dolardan yükselişin ardından devasa bir yeşil mum bastı.

Bununla birlikte, token, 0,00001333 dolardan genel bariyeri hemen geçemedi. Daha sonra 0,00001295 dolardan 4 saatlik MA 200’ün altına geri döndü. SHIB şu anda 0,0000126 dolardan işlem görüyor. Bu kilit seviyenin üzerinde belirleyici bir kırılma girişiminde bulunuyor. Basın zamanında, CoinMarketCap verilerine göre meme coin’i son 24 saatte sadece %3 arttı.

Boğalar 4 saatlik MA 200’ün ve ardından mevcut 0,00001344 dolar bariyerinin ötesinde başarılı olursa, SHIB büyük olasılıkla mevcut fiyat seviyesinin neredeyse %17 üzerinde olan 0,0000148 dolarlık grafikteki bir sonraki dirence doğru koşacak. Bununla birlikte, bu seviyenin yine sert bir engel olarak hareket etmesi mümkün. Ancak boğalar bunu aşarsa, rallinin 0,000018 dolara ivme kazanması olasılık dahilinde.

RSI, 50 nötr seviyenin yakınında kalıyor. Bu da SHIB’nin bir sonraki büyük hamleden önce menzil trade’ine girmesinin mümkün olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, bu kilit seviyelerin üzerinde belirleyici bir kırılma, SHIB’in bir sonraki hamlesi için önemli bir katalizör olabilir. Tersine, eğer fiyat 0,000012 doların altına düşerse, muhtemelen token bir sonraki aşamada 0,000010 dolardan destek bulacak.

Son yedi günde 1,1 milyar SHIB yandı

Bu arada, balina izleme platformu WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu, son 24 saatte en büyük 2.000 ETH balinası arasında işlem hacminde ilk 10 varlık arasında yer aldı.

Ayrıca, Shibburn Twitter hesabına göre, son yedi gün içinde 198’den fazla işlemde 1.114.272.184 SHIB yanma cüzdanına gitti. Bu arada, Kriptokoin.com olarak geçen hafta, 1,2 milyar SHIB yandığını bildirmiştik. Son saatlerde, geçen günden bu yana 31.339.307 SHIB’den fazla token ölü cüzdanlara gitti. Ancak son 24 saatte SHIB yanma oranı %54,85’e ​​düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.