Boutiquefeel WW AliExpress WW

İşte İzleme Listenize Girmesi Gereken DeFi Coinleri!

AliExpress WW

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), kullanıcılarına bankalara veya diğer aracılara başvurmadan bankacılık işlemlerinden yararlanmalarını sağlayan bir finansal sistemdir. Kripto uzmanı Will Izuchukwu, 50 milyon dolarlık piyasa değerinin altındaki en iyi DeFi coinleri listesini paylaşıyor.

DeFi coinleri listesinin ilk sırasında Keep3rV1 (KP3R) var

Keep3rV1, 2020’de piyasaya adım attı. Projelerin ihtiyaç duydukları dış geliştirme faaliyetlerini sunabilenlerle koordine edilmesini kolaylaştırmak için oluşturulmuş merkezi olmayan bir platform. Özünde proje, işverenler, merkezi olmayan finansal protokoller ve Keepers olarak adlandırılan çalışanlar arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir iş kurulu görevi görüyor.

Keepers’ın yürüttüğü bazı sorumluluklar var. Bunlar, Blockchain’deki işlemleri çağırma ve göndermeden off-chain karmaşık süreçleri tamamlamaya kadar her şeyi içeriyor. KP3R, bir ERC-20 tokeni. Koruyucular, tokeni Keep3rV1’in yönetişim ve ödüllendirici için kullanıyor.

İkinci sırada DeFi Pulse Index (DPI) yer alıyor

Büyük harf ağırlıklı DeFi Pulse Index, piyasa genelinde merkezi olmayan finansal varlıkların performansını izliyor. Geliştiriciler, projeyi, DeFi sektöründeki tokenlerin performansını izlemek için oluşturdu. Her bir tokenin dolaşımdaki arzının değerine göre endeks ağırlıkları belirliyor.

DeFi coinleri

DeFi Pulse Index’deki temel tokenler arasında Aave, Balancer, Compound, Cream, Farm, KNC, Loopring, Maker, meta, REN, Sushi, Synthetix, Uniswap, Yearn, Instadapp, Badger, Rari Capital, Vesper yer alıyor.

DeFi coinleri listesinin üçüncüsü Ampleforth (AMPL)

Ampleforth, algoritmik olarak güncellenen dolaşım kaynağına sahip Ethereum tabanlı bir kripto para. Enflasyona karşı bağışık. Ayrıca, Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere diğer kripto paraların fiyat hareketlerinden bağımsız bir kaynak sunuyor. Böylece, gelecekteki merkezi olmayan ekonominin temel para birimi olarak hizmet ediyor.

DeFi coinleri

Ampleforth token holder’ları, dolaşımdaki toplam AMPL arzının sabit bir yüzdesine sahip. Yani, holder’ların belirli bir token miktar yok. Bu doğrultuda protokol, AMPL’nin fiyatının çok yüksek olduğunu belirlediğinde dolaşımdaki arz artıyor. Tersi durumda, fiyat çok düşük olduğunda ise arz düşüyor.

Dördüncü proje Alpha Venture DAO (ALPHA)

Alpha Venture DAO, Web3’ün geleceğini yaratmak ve Web3 ekosistemini geliştirmek istiyor. Bu kapsamda, Web3 endüstri uzmanlarından oluşan bir ekibi var. Alpha Venture DAO, Web3’e Blockchain’lerin mi yoksa sektörlerin mi egemen olduğundan bağımsız olarak bakıyor. Bu doğrultuda, zenginliği yakalayan merkezi olmayan uygulamalardan oluşan geniş bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

Alpha Venture DAO, topluluğun anlamlı ve yüksek kaliteli Web3 projelerine katılması için giriş noktası sağlıyor. ALPHA tokeni artık tek bir ürün veya proje için bir token değil. Daha çok, Web3 yeniliği için bir vekil görevi görüyor.

DeFi coinleri listesinin sonuncusu Telos (TLOS)

Telos, en hızlı EVM’ye sahip yüksek performanslı bir L1. Kullanıcılar, Telos tabanlı tokenleri, NFT’ler ve Akıllı Sözleşmeler dahil birçok uygulama için kullanıyor. Geliştiriciler, Telos’u, hız ve ölçeklenebilirlik için tasarladı. Bu da onu toplu kabul için ideal ağ haline getiriyor.

Taikai, Qudo, Qubicles, Appics, Wordproof, Seeds, Zeptagram ve NewLife, Telos’ta bulunan yaklaşık 100 benzersiz uygulama (dApp) arasında yer alıyor. Bu uygulamalar, ağın hızından ve ölçeğinden fayda sağlıyor. Bunun yanında, Telos’un oylama, duyarlılık, merkezi olmayan dosya depolama, konum ve çok daha fazlası için karmaşık Blockchain içi hizmetlerinden de yararlanıyor.

Telos, akıllı sözleşme geliştirme için iki temel teknoloji olan EVM ve EOSIO’yu destekleyen tek Blockchain. Bu iki teknoloji birlikte, dApp radar gibi izleme web sitelerindeki en iyi dApp’lerin çoğunu oluşturuyor. En güncel ve en doğru kripto para haberleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.