Boutiquefeel WW AliExpress WW

İşte Ekim İçin Not Alınacak 5 Altcoin ve Detaylı İnceleme

AliExpress WW

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para piyasaları dalgalı fiyat hareketlerine devam ediyor. Bununla birlikte yatırımcılar, takip edebilecekleri potansiyelli altcoin projeleri arayışı içerisindeler. İşte Ekim ayında takibinizde bulunması gereken 5 altcoin ve detaylı incelemeleri…

Listenin ilk sırasındaki altcoin : Buying.com (BUY)

  • Birim Fiyatı: 0.0136 dolar
  • Piyasa Değeri: 4,559,821 dolar
  • Farklı Özellikler: Gerçek zamanlı teslimat bilgilerine, izleme amacıyla işletmeler ve tüketiciler tarafından kolayca erişilebilir.

Buying.com, son dört yıldır 50 eyalette faaliyet gösteren merkeziyetsiz e-ticaret platformudur. Ayrıca, makro düzeyde, son kilometreyi karşılayan hiper yerel bir mikro dağıtım ağıdır. Bununla birlikte Buyin.com, merkeziyetsiz blockchain çözümleriyle, son teknoloji ürünü bir teknoloji şirketidir. Böylelikle tüketiciler ve şirketler için lojistik ve e-ticareti geleceğe taşıyor. Platform, korumalı ve güvenli bir denetim izi sağlamak için platform, sahtekarlığa karşı korumalı bir mekanizma görevi gören ve işlemleri otomatik olarak doğrulayan dijital defter tabanlı bir çözüm sunar. Tedarik lojistiği ve ultra yerel son mil teslimatına odaklanan dünyadaki ilk merkeziyetsiz e-ticaret platformudur.

Glitch Protocol (GLCH)

  • Birim Fiyatı: 0.07004 dolar
  • Piyasa Değeri: GLCH
  • Farklı Özellikler: dApp’lerin daha etkili çalışması için Glitch, token sarma köprüleri uygulayacaktır. Bu, Glitch’in blockchain altyapısının hayati bir bileşeni haline gelme konusundaki uzun vadeli hedefine ulaşmasına yardımcı olacak.
altcoin

GLITCH, hızlı, işlevsel ve herhangi bir blockchain’den bağımsız olan DeFi’ye özgü bir protokoldür. GLITCH, “tüm kullanım durumlarının krikosu” olmaya çalışmaz. Bunun yerine, merkeziyetsiz finansal uygulamalara ve riskli para piyasalarına odaklanmaktadır. Yeni bir gelir paylaşım modeli aracılığıyla GLITCH, rakip blockchain platformlarının maliyetli ücret yapısını ele alır. Bunun yanında tüm ekosistem katılımcılarını ödüllendirir ve düşük ağ ücretlerini güvence altına alır. Sektör lideri işlem hızları ve bir saniyeden kısa blok süresi gecikme oranı ile GLITCH, ağ genişlemesiyle birlikte yükselen minimum 3.000 TPS sunar.

Listedeki 3. altcoin : Cellframe (CELL)

Birim Fiyatı: 0.261 dolar
Piyasa Değeri: 7,468,727 dolar
Farklı Özellikler: Koşullu işlemler, çok taraflı hesaplamalar ve çift katmanlı parçalama, Cellframe Ağı’nda açıkça uygulanır. Bu, tümü yerleşik kuantum güvenlik önlemleriyle korunan sorunsuz birlikte çalışabilirlik ve hızlı, düşük maliyetli işlemler sağlar.

altcoin

Cellframe Network adı verilen ölçeklenebilir, açık kaynaklı, yeni nesil bir platform, kuantum sonrası şifreleme ile korunan blockchain’leri ve hizmetleri oluşturmak veya bağlamak için kullanılır. Cellframe, işletmelerin ve geliştiricilerin temel düşük seviyeli t-dApp’lardan Cellframe Ağı’nın üstündeki tamamen farklı blockchain’lerine kadar çok çeşitli ürünler oluşturabilecekleri bir platform sağlar. Benzersiz bir parçalama uygulamasına dayanan Cellframe, son derece yüksek işlem hacmi sağlar. Ek olarak, sistem kuantum sonrası kriptografi sayesinde kuantum bilgisayarlar tarafından hack’lenmeye karşı korunmaktadır.

Yield App (YLD)

Birim Fiyatı: 0.0925 dolar
Piyasa Değeri: 16,927,576 dolar
Farklı Özellikler: En basit ifadeyle, merkezi ve merkeziyetsiz finansmanı birbirine bağlayan bir dijital servet platformu sunar.

Kullanıcılar, YIELD’in zaman alıcı, karmaşık ve sıklıkla pahalı bir öğrenme sürecine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bununla birlikte kullanıcı dostu uygulaması ve web platformu sayesinde DeFi ürünlerinden önemli ölçüde yararlanabilir. Bir bankacılık lisansı altında faaliyet gösteren YIELD, kapsamlı FinTech ve siber güvenlik bilgisine sahip bir grup tarafından yönetilen sigortalı bir yatırım fonu sağlar. Topluluk üyelerini ödüllendiren ve APY’lerini artırmalarını sağlayan YLD belirteci, stratejisinin merkezinde yer almaktadır.

Listenin sonundaki altcoin : Freeway (FWT)

Birim Fiyatı: 0.00777 dolar
Piyasa Değeri: 77,635,293 dolar
Farklı Özellikler: Freeway, herkes için finansal deneyimi geliştirmek için ilk başta basit bir konsepte sahipti.

altcoin

Freeway platformu için süper şarj cihazları, yalnızca orada kullanılabilecek sanal simülasyonlardır. Böylelikle ödüller en iyi çabalara dayalı olarak verilir ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya feshedilebilir. Supercharger simülasyon kullanıcılarının satın aldığı miktardaki ödüller günlük olarak hesap bakiyelerine eklenir. Ayrıca kullanıcılar satın alma veya çıkış ücretlerinden yararlanmazlar. Bu da onlar için daha fazla ödül anlamına gelir. Böylece günlük olarak eklenen ödüllerle yüzde 43’e kadar Yıllık Ödüller kazanabilirler. Hızla büyüyen Freeway evreni, Freeway Token (FWT) adı verilen saf bir yardımcı program altcoin projesine sahiptir. Freeway platformunda FWT’ye sahip olmak, Freeway ürünlerinde ek ödüller kazanmanızı sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.