Boutiquefeel WW AliExpress WW

Hazine Bakanı’ndan Son Dakika Kripto Para Açıklaması! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bugün TRT Haber canlı yayınında, Türkiye’deki kripto para yasasıyla ilgili son aşamaya gelindiğini açıkladı.

“Amacımız kripto para birimlerinden vergi toplamaktan ziyade…”

Nureddin Nebati, 1 Kasım tarihli TRT Haber canlı yayınında, kripto para düzenlemeleri konusunda son aşamada olduklarını bildirdi. Hazine ve Maliye Bakanı, kripto paralardan vergi toplanmaktan ziyade tanıma önem verdiklerini söylüyor:

“Buradaki amacımız; kriptodan vergi toplamaktan ziyade, kripto varlıkların dünyada konuşulduğu ve uygulandığı bir dönemde bunlarla ilgili soru işaretlerinin ortadan kaldırıldığı bir genel düzenlemenin yapıldığı ve bunun içerisinde tanımlamalar yapılarak herkesin aynı kavramdan, aynı şekilde ifadelerle, aynı anlamı çıkardığı bir üst yapı oluşturuluyor. Bu üst yapıyla ilgili geçen yıldan beri çalışmalar yapılıyordu. Hazırlanıyor ancak sürekli güncelleniyor. Ama bizim açımızdan bu iş bitti…”

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, çalışmaların tamamlandığını ve tasarısının şimdi meclise sunulacağını söyledi:

“Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında kripto yasasıyla ilgili çok daha ayrıntılı son derlemeleri yapılıyor. Bu derlemeden sonra meclisimiz bunu alıp derleyecek. Buradaki amacımız çağı hızlı bir şekilde yakalamak ve öncelik tanıman. Çünkü kriptoyla ilgili henüz dünyada çok az ülke bu düzenlemeyi yapıyor. Bunu değerlendirdiğimizde de dünyanın sayılı ülkelerinden biri olacağız.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.