Boutiquefeel WW AliExpress WW

Gizli Eller SHIB Yerine Bu Altcoin’den Alıyor!

AliExpress WW

Gokhstein Media’nın kurucusu ve CEO’su David Gokhstein, gizli ellerin hangi altcoin projesine yatırım yaptığını paylaştı. Onun iddiasına göre bu yatırımcılar, sürekli olarak SHIB satın almalarına rağmen, son dönemde bir altcoin’e kayıyor. Bu altcoin Mayıs ayında çöken Terra’nın yeni tokeni LUNA Classic (LUNC).

“Gizli eller SHIB yerine bu altcoin’i almaya başladı”

Ünlü kripto para fenomeni ve Gokhstein Media’nın CEO’su David Gokhstein, Luna Classic hakkındaki tweetleri ile tanınmaya başladı. Dün paylaştığı bir gönderide Gokhstein, kendi görüşüne göre bazı insanların neden LUNC satın aldığını açıkladı. Ona göre, gizli eller LUNC’u çok seviyor. Daha önce Gokshtein, LUNC için “piyango bileti” dediği için bu paylaşımı kimseyi şaşırtmadı.

David Gokhstein, gizli eller için Shiba Inu’nun (SHIB) devamlı olarak trend olduğunu söylüyor. Ancak, LUNC’un şimdi SHIB’in yerini almaya başladığını da ekliyor. Aslında Gokhstein, bu durumdan son derece şikayetçi. Çünkü ona göre, bu kripto paralar temelde kumarbazlar gibi kişilerin hızlı para aktarmasına hizmet ediyor. Gokhstein, gizli ellerin bu tür amaçlarla LUNC’u satın almaya başladıklarını söylüyor.

“LUNC projesinin arkası boş”

Aslında Gokhstein, LUNA Classic’ten hiç de haz etmiyor. Daha önceki bir paylaşımında takipçilerinden kendisine LUNC’dan bahsetmemelerini istedi. Ayrıca, onu bu tür gönderilere etiketlememelerini rica etti. Ünlü kripto fenomeni konuyla ilgili bir paylaşım yaptı ve şunları söyledi: “Projenin arkası tam anlamıyla bomboş, bu nedenle LUNC yalnızca bir piyango bileti”. Ardından ise, bu piyango biletinin çalışma modelini açıklayan bir seri yayınladı.

Ünlü CEO yeni Terra’yı, eski bir çocuk oyunuyla basit bir şekilde açıklamaya çalıştı. Bu, müzik durduğunda herkesin bir sandalye kapması gereken eski bir oyundu. Oyuncular bu oyunda her oturduklarında bir kişi açıkta kalıyor ve bu kişi eleniyor. İşte Gokhstein, o açıkta kalan kişinin her seferinde LUNC’da büyük yatırımı olan bir trader olduğunu söylüyor.

“SHIB için bu seviyelere ralli bekliyorum”

Kripto para projesi PAC Protocol’ün de CEO’luğunu yapan Gokhstein, SHIB için bir ralli bekliyor. Ona göre piyasadaki en büyük 2. meme coin yükseliş yapmaya hazır. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Gokhstein, geçmişteki bir paylaşımında SHIB’in 0,001 dolara kadar çıkabileceğini paylaşmıştı. Ancak, ona göre Shiba Inu’nun arzından dolayı meme token asla 1 doları görmeyecek.

Ayrıca Gokhstein, başka bir paylaşımında SHIB’den bir iyilik istedi. Buna göre kripto para fenomeni, SHIB fiyatının 0,01 dolara yükselmesini istedi ve buna ihtiyacı olduğunu söyledi. Gokshtein, Shiba Inu’dan bunu yılın ilerleyen aylarında beklemeye devam ediyor. Birçok kişi Gokshtein’in Shiba Inu’ya yatırım yaptığını tahmin ediyor. Ancak CEO, portföyündeki varlıkları hiçbir zaman açıklamadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.