Boutiquefeel WW AliExpress WW

DomRaider Nedir? DRT Ne İşe Yarar? – Kriptokoin.com

AliExpress WW

DomRaider nedir? DomRaider (DRT), NFT varlıklarına yönelik açık artırmaları iyileştirmeyi amaçlayan bir Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede DomRaider nedir, ne sunar, DRT nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtladık. Gelin NFT ticaretini daha iyi hale getirmeyi amaçlayan bu Blockchain tabanlı projeyi birlikte inceleyelim.

DomRaider nedir?

DomRaider, NFT varlık ticaretini ve açık artırmalarını destekleyen bir Blockchain platformudur. Ethereum ağı üzerine kurulu olan bu platform, açık artırma süreçlerinin daha adil, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte platform, yalnızca açık artırmaları ve teklifleri kaydetmemektedir. Dünya çapındaki tüm müzayedeler için yenilikçi bir çözüm sağlar. Bunu ise hızdan ödün vermeden uyarlanabilen, güvenli ve birlikte çalışma yeteneklerine sahip bir platform aracılığıyla yapar.

Ağ, açık artırma sürecinde önemli rollere sahip olan tüm kişilerin katılımına da olanak tanır. Bunlar arasında canlı müzayedeciler, değerlendirme uzmanları, teslimat hizmetleri ve çevrimiçi müzayede sağlayıcıları yer alır. Bu kişiler DomRaider aracılığıyla hizetlerini sunar. Ayrıca bu hizmetleri aracılığıyla Blockchain ağına katkı sağlarlar. Bu noktada platformun yerel kripto para birimi olan DRT öne çıkmaktadır.

DomRaider ne sunar?

DomRaider tarafından yapılan açık artırmalar, Blockchain üzerinde gerçekleşir. Kullanıcılar platform üzerinden çeşitli NFT açık artırmalarına katılım sağlama avantajına sahiptir. Bu açık artırmalar, son derece güvenli, erişilebilirliği yüksek ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ethereum üzerine inşa edilen ağ, son derece ölçeklenebilir bir şekilde çalışmaktadır. Yani ağın saniye başına gerçekleştirdiği işlem miktarı yüksektir.

Buna karşın Blockchain ağı, düşük işlem ücretleri gibi bir dizi avantaj da sunar. Kullanıcılar düşük ücretler sayesinde müzayedeye katılmak için büyük masraflar yapmamaktadır. DRT tokene ev sahipliği yapan ağın merkeziyetsiz ve şeffaf yapısı ise, kullanıcılara daha güvenli bir ortam vaat etmektedir.

DRT nedir? Ne işe yarar?

DRT, Domraider’ın Eylül 2017’deki ICO’sunu takiben oluşturulan bir kripto para birimidir. Bu kripto para ERC-20 akıllı sözleşmesi kullanılarak inşa edilmiştir. Bununla birlikte ağ içerisinde çeşitli kullanım durumuna sahiptir. Buna göre DRT, dünya çapında müzayede süreçlerini iyileştirmektedir. Yani müzayedeleri daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Ek olarak kullanıcılar DRT ile, müzayedelerde NFT alıp satabilmektedir.

DomRaider nedir? DRT nasıl alınır?

DomRaider şu an için sadece HitBTC, YoBit ve Crex24 borsalarında işlem görmektedir. İlgili yatırımcılar bu borsalardan birine erişmeli ve üye olmalıdır. Ardından üyeliklerini doğrulayabilir, cüzdanlarına DRT paritelerine uygun bir varlık yatırabilir ve tokeni satın alabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.