Boutiquefeel WW AliExpress WW

Crypto.com Bu Altcoin’i Binance’e Taşıyor! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

On-chain veriler, piyasanın en büyük merkezi borsalarından Crypto.com’un Binance’e yüklü miktarda altcoin taşıdığını gösteriyor. Crypto.com, gün içinde yaklaşık 8,2 milyon doları hareket ettirdi.

Crypto.com, Binance’e bu altcoin’den yığdı

Veriler, borsanın Binance’e 1,8 trilyon Shiba Inu aktardığını gösteriyor. Transfer, Crypto.com’un resmi cüzdanından Binance’e doğru gerçekleşti. Singapur merkezli kripto borsası, beş dakika arayla 900 milyar SHIB’lik iki işlem yaptı. Bu da merkezi platformlara yönelik artan endişe nedeniyle korkuyu tetikliyor.

Yukarıdaki ilk işlemin ardından ikincisi beş dakika sonra geldi. İki işlemde yaklaşık 900 milyar SHIB içeriyordu. Her işlemde Crypto.com’un cüzdanından Binance cüzdanına yapılmış gibi görünüyor

Binance’in ilgili cüzdanı şu anda 48,2 milyon ERC-20 token tutuyor. Bu fona yukarıdaki 16,4 milyon değerindeki SHIB işlemi de dahil. Son SHIB işlemlerinin yanı sıra, Binance cüzdanının yakın geçmişte Crypto.com 5, Crypto.com 3 , bir OKX cüzdanı, bir Kraken cüzdanı ve bir Bittrex cüzdanı dahil olmak üzere çeşitli borsalardaki cüzdanlarla etkileşime girdiği görülüyor.

Merkezi borsalar arasındaki işlemler tepkilere yol açtı

Crypto.com ile Binance arasındaki esrarengiz fon akışı, kripto topluluğundan tepkilere yol açtı. Borsaların rezerv kanıtlarında usulsüz yapabileceği gündeme geldi. FTX’in iflasıyla merkezi borsalar yatırımcı güvenini tekrar kazanmak adına sahip oldukları rezervleri açıklıyor. Buna öncülük eden Binance ve CEO’su, dün 2 milyar dolarlık Bitcoin transferi nedeniyle ateş altında kaldı. CZ daha sonra işlemin denetim için olduğunu söyledi. CZ’nin açıklamalarından önce topluluğun buna hızlıca tepki göstermesi, gözetim açısından olumlu bir işaret.

Bu arada, Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere bugün Binance cüzdanlarından 499,9 milyar SHIB taşındı.

Crypto.com, Coinbase ve Binance şüpheli transferlerle gündemde

Etherscan’den sağlanan diğer veriler, iki gelişmekte olan Shiba Inu yatırımcısının, Coinbase bağlantılı cüzdanlara milyon dolarlık SHIB aktardığını tespit etti. İlk işlem 2,51 milyon dolar değerindeydi. 272.01 milyar SHIB içeriyordu.

Aynı zamanda, başka bir balina aktif hale geldi. Önemli bir işlemde Coinbase’den 2.17 milyon dolar karşılığında 235.53 trilyon gibi devasa bir SHIB satın aldı. Bu balina şu anda 5.05 milyon dolar değerinde 546.21 milyar Shiba Inu’ya sahip.

Shiba Inu’nun balina birikiminin yanı sıra Shiba Inu topluluğu, neredeyse her gün milyonlarca Shiba Inu dolaşımdan çıkarmaya devam ediyor. Topluluk son 24 saat içinde 13 ayrı işlemle 64,88 milyondan fazla SHIB’yi yok etti. Sonuç olarak, Shiba Inu’nun yanma oranı son güne göre %4497 gibi muazzam bir artış gösterdi. Diğer yandan, büyük borsalar Shiba Inu’nun rezervlerinin bir parçası olmasını tercih ediyor. Son rapora göre Binance ve Crypto.com, rezervlerinde toplu olarak 1,50 milyar değerinde SHIB’ye sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.