Coin Fiyatı Çöktü! – Kriptokoin.com

Bir Bitcoin ve altcoin platformu olan Freeway, “benzersiz volatiliteyi” gerekçe göstererek bazı hizmetlerini durdurdu. Freeway, son zamanlarda kripto para ve döviz piyasalarındaki hareketliliği sebep gösterdi. İşte detaylar…

Bitcoin ve altcoin platformu, bazı hizmetlerini durdurdu

23 Ekim tarihli bir gönderide platform, alımları ve mevduatları durdurduklarını belirtti. “Yeni stratejileri uygulanana kadar Supercharger simülasyonlarını almayacağını” duyurdu. Freeway web sitesine göre, Supercharger ürünleri yıllık yüzde 43’e varan getiri ödülleri sunmakta. Kullanıcılar, iadeler için kaldıraç kullanılan aracılık hesaplarına fiat para birimleri ve kripto para yatırabilir. Merkezi bir platform olan Freeway, kendi açıklamalarına göre, “geleneksel finansın en iyi özelliklerini DeFi ile birleştiriyor.”

Freeway, yeni stratejilerinin neler içerebileceği hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi. Ancak duyuruda “varlık tabanını çeşitlendirme” hedefini açıkladı. Ayrıca “gelecekteki piyasa dalgalanmalarına ve volatiliteye maruziyeti yönetme” planlarına işaret etti.  Bunun platform ve kullanıcıları için tam olarak ne anlama gelebileceği belirsiz. Fakat gönderiye göre yakında kullanıcılara daha fazla açıklama sağlayacaklar. Freeway’in gönderisinde aşağıdaki ifadeler yer aldı:

Kısmi Supercharger simülasyon satın alımlarını (geri alımlar) yeniden başlatmaya hazır olduğumuzda ve ardından tekrar tam Supercharger simülasyon satın alımlarına ve Freeway Token (FWT) para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden başlattığımızda sizi bilgilendireceğiz.

Haber, FWT tokenını düşürdü

Hizmetlerini durdurmasıyla ilgili haberler sonucu, Freeway’in tokenı Freeway’in (FWT) değeri son 24 saat içinde yüzde 75’ten fazla düştü. FWT’nin değeri, son 24 saat içerisinde 0.005715 dolardan 0.001042 dolara geriledi. Büyük ihtimalle traderların satış işlemi yapmak için acele etmesi nedeniyle, 24 saatlik işlem hacmi yüzde 130 oranında arttı. Kripto para, Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin yüzde 95.23 kadar altında işlem görüyor. İlginç bir şekilde, en son duyuruya rağmen, kripto para henüz en düşük seviyesini görmedi.

Coin’in en düşük seviyesi,  21 Haziran 2022’de, 0.0003188 dolar seviyesinde kaydedildi. O sıralar Terra LUNA çöküşünün ardından Celsius (CEL) için iflas olasılığı konuşulmaya başlanmıştı. Ayrıca Three Arrows Capital (3AC) ve Voyager Finance için işler iyiye gitmiyordu. FTW, o zamanki seviyesinin yüzde 372 kadar üzerinde yer alıyor.

Yani, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, son 3-4 ay içerisinde kripto firmaları ve borsalarla ilgili sorunlar vardı. Bu nedenle, kullanıcılar endişelerini sosyal medyada ve Freeway Telegram grubunda dile getiriyorlar. Para çekme işlemlerinin başlayıp başlamayacağı, en büyük sorunlardan biri. Ayrıca Freeway’in kalıcı olarak kapatılan diğer kripto platformlarının arasına katılıp katılmayacağı da endişeyle beklenmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *