Boutiquefeel WW AliExpress WW

Cindicator Nedir? CND Ne İşe Yarar?

AliExpress WW

Cindicator nedir? Cindicator, kurumsal ve bireysel yatırımcılar için hibrit bir finansal öngörü sistemine sahip Blockchain projesidir. Bu makalede Cindicator nedir, nasıl çalışır, CND nedir, ne işe yarar ve nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için derledik.

Cindicator nedir?

Cindicator, 2015 yılında piyasaya çıkan bir Blockchain projesidir. Proje, finansal tahminler sunmak amacıyla yapay zekâ (AI) ve insan tahminini birleştirir. Bunu yaparak, kullanıcılarına en iyi piyasa verilerini ve öngörülerini sunmayı hedefler. Cindicator’un ekibi bu modele “hibrit zekâ” adını verdi. Buna göre insan ile yapay zekanın birleşiminin tahmin pazarlarının geleceği olduğunu düşünüyorlar. 2019 yılında ağ, 30’dan fazla yapay zekâ algoritması kullanarak ayda 400.000’den fazla tahmin üretiyordu. Bunlara ek olarak, Ethereum üzerinde çalışan projenin CND isimli bir yardımcı tokeni de mevcuttur.

Cindicator nasıl çalışır?

Cindicator kullanıcıları, finans sorularını günlük olarak yanıtlar ve çeşitli finansal araçlarla ilgili kendi tahminlerini yaparlar. Tahminler; kripto para birimleri, forex, vadeli işlemler ve hisse senetleri dahil olmak üzere bir dizi popüler varlığın fiyat seviyesini içerir. Kullanıcılar ayrıca makroekonomik göstergeler, seçimler ve faiz oranları dahil olmak üzere piyasayı etkileyen önemli ekonomik olaylar ve finansal endeksler hakkında tahminler de yapar. Bunun ardından yapay zekâ, kullanıcıların tahminlerini analiz eder. AI, daha doğru olan tahmincilere daha fazla ağırlık verir. Buna göre, AI, her analistin yanıtlarının karlılığını belirlemek için ticaret simülasyonları çalıştırır. Ayrıca CND, her ay sonunda kullanıcılarını ödüllendirir. Kullanıcıların aldığı ödüllerin miktarı, tahminlerinin doğruluğuna bağlıdır.

CND nedir? Ne işe yarar?

CND, Cindicator platformunun yardımcı tokenidir. Ethereum ağı üzerindeki bir akıllı sözleşme olan ERC-20 ile üretilmiştir. CND’nin ağ içerisinde birden fazla kullanım durumu mevcuttur. CND, öncelikle ağ içerisinde adil dağıtım sağlar. Son derece doğru bir yapıya sahip tahmine dayalı analitiklere demokratik erişime izin verir. Bununla birlikte, ekosistemdeki tüm katılımcıların stratejik karar alma sürecine dahil olmasına olanak tanıyarak yönetişim sistemi oluşturur. AI tarafından toplanıp analiz edilen tüm veriler, CND sahiplerinin kullanımına sunulur.

Bu veriler iki farklı ürün aracılığıyla kullanıcılara dağıtılmaktadır. Bunlardan ilki, Cindicator botudur. Bu bot, başlangıç seviyesi erişim için 5.000 CND belirteci gerektiren dört erişim düzeyine sahiptir. En üst Uzman seviyesi 700.000 CND tokene sahip olmayı gerektirir. Ayrıca, kripto para arbitraj fırsatları sunan ve 5 kripto borsasını ve 18 kripto para çiftini otomatik olarak izleyen Cryptometre de var. Cryptometre yalnızca CND bakiyesi 1 milyon CND veya daha fazla olanlar tarafından kullanılabilen bir üründür. Bunlara ek olarak, tahminlerden elde edilen tüm ödüller, CND ve ETH olarak kullanıcılara verilmektedir.

Cindicator nedir? CND nasıl alınır?

Cindicator projesiyle ilgilenen yatırımcılar, CND coin’in listelendiği bir kripto para borsası bulmalıdır. Bu borsalar arasında HitBTC ve Uniswap bulunmaktadır. Yatırımcılar, bahsi geçen kripto para borsalarından birine üye olmalı ve hesaplarını doğrulamalıdır. Ardından cüzdanlarına CND paritelerine uygun bir varlık yatırmaları gerekmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmelerinin ardından tokeni satın alabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.