Boutiquefeel WW AliExpress WW

Cardano Mucidinden “Ses Getirecek” ADA Tahmini!

AliExpress WW

Input Output CEO’su ve Cardano mucidi Charles Hoskinson, son bir tweet’te piyasaların gerçeklikten bağlantısının koptuğunu iddia etti. En son fiyat düzeltmesinden sonra şaşkın göründüğünü belirtiyor. İşte detaylar…

Cardano mucidi, yeni açıklamalar yaptı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi kripto para piyasası, son 24 saatte düşüş yaşamaya başladı. ADA tokenının fiyatı da son 24 saatte yüzde 8’den fazla düştü. Diğer büyük kripto para birimleri ile birlikte düştü. Token şu anda Binance borsasında 0,465 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Bitcoin (BTC) Salı günü çökmeye başladı. Haziran ortasından bu yana en düşük seviyesine ulaştı. Ethereum (ETH), Merge yükseltmesine iki haftadan kısa bir süre kalmış olmasına rağmen, keskin bir düşüş yaşadı.

Üstün performans serisini sonlandırdı. Yine de, keskin piyasa düzeltmesine rağmen, Hoskinson iyimser bir ton koruyor. Kripto para biriminin arkasındaki kişi, Cardano için “hiç bu kadar güçlü olmamıştı” diyor. Cardano’nun en iyi günlerinin hala ileride olduğunu iddia ediyor. Hoskinson ayrıca kripto para birimi endüstrisindeki diğer projeleri övdü. Mevcut fiyatların bunu yansıtmamasına rağmen birçoğunun “sağlam” olduğunu ekledi. Cardano kurucusu, mevcut piyasa hareketinin temel olarak makro faktörler tarafından yönlendirildiğine işaret etti.

ADA tokeni, şu anda Vasil yükseltmesini uygulamanın eşiğinde olmasına rağmen düşüş eğilimini yenmek için mücadele ediyor. 22 Eylül’de yayınlanması beklenen hard fork, Blockchain’in performansını önemli ölçüde artıracak. Salı günü Hoskinson, farklı merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) önemli ölçüde iyileştirmek ve yenilerini etkinleştirmeyi mümkün kılma konusunu Twitter üzerinden paylaştı.

Piyasadaki en son hareketler

Dün, her zamanki gibi, ABD borsaları ve dünya çapındaki kripto piyasaları, Fed’in mevcut şahin duruşunun garanti edildiğini gösteren güçlü ABD ekonomik verileriyle ilgili haberlere kötü tepki verdi. CNBC’nin dün bildirdiği gibi, “Tedarik Yönetimi Enstitüsü’nün Ağustos ayı imalat dışı PMI rakamı, aydan aya yükselen 56.9 ile beklenenden daha iyi geldi”. Bu, Bitcoin’in 19.000 dolar seviyesinin altına düşmesine neden oldu. Altcoin’ler Bitcoin’in liderliğini takip ederek daha düşük fiyat seviyelerine düştü.

ADA da yüzde 7.3’lük bir düşüş ile 0.46 dolara kadar geriledi. Kripto para birimi, son 24 saatte yüzde 7.3 düşse de, son 1 haftada yüzde 2.5 oranında yükseliş yaşadı. Cardano ana ağına gelecek olan ve merakla beklenen Vasil yükseltmesi için Hoskinson, 22 Eylül tarihini vermişti. Bu durum, ADA’nın değerinin geçtiğimiz günlerde sıçrama yaşamasına sebep oldu. Hatta ADA, piyasa değeri ile XRP’yi bir süreliğine geçmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.