Boutiquefeel WW AliExpress WW

Bugün Bu 14 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

AliExpress WW

Bugün, altcoin ekosistemindeki bazı projeler için önemli bir gün olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki listede, bugün yaşanacak ağ gelişmelerini, borsa listelemelerini ve soru cevap etkinliğini görebilirsiniz…

Bugün, 14 altcoin için önemli geçecek

 • TRON (TRX), TSİ 17’de soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Huobi Global, Unizen’i (ZCX) USDT çifti ile listeliyor.
 • MegaCryptoPolis (MEGA), token swap’i bugün gerçekleştiriyor. MEGA tokenı 1:10 oranında değişerek adını Mega World’e olarak yeniliyor.
 • KuCoin, Metaverse.Network Pioneer’ı (NEER) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
 • Bezoge Earth (BEZOGE), beta lansmanını bugün gerçekleştirecek.
 • SKALE (SKL), topluluk ile soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Merit Circle (MC), bugün TSİ 20’de soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Huobi Global, Agoric’i (BLD) USDT çifti ile listeliyor.
 • Clearpool (CPOOL), LayerZero ve Sino Global ile bugün, TSİ 17’de soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor.
 • MEXC Global, IX’i (IXT) TSİ 15’te listeliyor.
 • Hypercent (HYPE) ve Kadena (KDA), bugün ortak bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • BitMart, Stable One Rocket’ı (SROCKET) bugün, USDT çifti ile TSİ 18’de listeliyor.
 • Secret (SCRT), soru cevap etkinliğini TSİ 19’da gerçekleştiriyor.
 • Bridge Mutual (BMI) ve Linear (LINA), Telegram üzerinden TSİ 18’de soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.

Piyasada son durum nedir?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi dün, BTC fiyatı 19.500 dolara düştü. Bazı uzmanlara göre bu noktada yerel dip işaretlenmiş gibi görünüyordu. O zamandan beri, Bitcoin fiyatı neredeyse 1.000 dolar toparlandı ve şu anda 20.400 doların üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte, tüm pazara göre payını ölçen metrik olan Bitcoin’in hakimiyeti, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 0,3 düştü. Bu çok önemli bir fark değil, ancak, altcoin’lerin toparlanmalarında daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.

Kurumsal Para, Bu Altcoin'lerden Çıkarken Bu 3'üne Girdi!

İç karartıcı düşüşlerin ardından, altcoin’ler sonunda biraz yeşil görüyor. Ethereum dün bu zamandan bu yana yüzde 10 arttı ve şu anda direnci 1.600 dolar seviyesinde test ediyor. Kripto para birimi son yedi gün içinde hala yüzde 1,7 düşmüş durumda. Ancak son toparlanma kayda değer. ETH’nin yanı sıra, AVAX günlük yüzde 13.54 kazanarak yükseldi. Önceki birkaç gün içinde kaybettiklerinin çoğunu geri kazandı.

ADA %5, XRP %3.5, Solana ise %8 yükseldi. Lido, son 24 saat içinde (%17) en çok kazanan kripto para birimi oldu. Bu coin’i, %14 artışla Synthetix Network’ün SNX’i yakından takip etti. Sıçrayış, “korku” bölgesinde yükselen genel piyasa duyarlılığını iyileştirme yönünde iyi bir performans sergiledi. Metrik, daha önce “aşırı korku” durumundaydı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.