Bu Altcoin Yüzde 1.800 Yaptı! – Kriptokoin.com

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in kripto paralar ve geleneksel finans dünyası arasında köprü olmak istediğini belirtti. Changpeng Zhao’nun açıklamasının ardından, borsanın yerel tokenı BNB Coin (BNB)’e yönelik bazı metrikler artış yaşadı. İşte detaylar…

Binance, geleneksel finans ve kriptoları birleştirmek istiyor

Changpeng Zhao’nun açıklamaları sonrası BNB Coin yatırımcılarının ve balinaların işlemleri Çarşamba günü neredeyse yüzde 1,800 arttı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance, en büyük kripto para borsasıdır. Aynı zamanda dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi olan BNB’yi işletiyr. Bununla birlikte, Binance’in CEO’su (CEO) şirketin bankaları satın alma niyetini belirtti. Bu nedenle şirket, yalnızca “en büyük kripto para borsası” olmakla yetinmiyor gibi duruyor. Bloomberg’in raporuna göre Binance CEO’su Chengpang Zhao (CZ) şimdi bankaları satın almayı hedefliyor.

Lizbon’daki Web Summit konferansında bir röportajda CZ, şirketin kripto para birimi ile geleneksel finans dünyası arasında köprü olmayı planladığını söyledi. CZ, Binance’in bir bankaya yatırım yapmayı veya potansiyel olarak tamamen satın almayı düşünebileceğini belirtti. Bu, şirketin Binance ile yapılan bir anlaşmanın ardından bankanın piyasa değerindeki artıştan da faydalanması için bir fırsat olacaktır. Zhao ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bankaların bizimle çalışırken, çok fazla kullanıcı çektiğini fark ettik. Bu yüzden bazı bankaların değerlemesi katlanarak artıyor. Yani, neden onlara da yatırım yapmıyoruz, böylece öz sermayenin bir kısmını yukarı yönde yakalarız.

Binance CEO'sundan DOGE Açıklaması

Borsanın acelesi yok

Ancak Binance CEO’su, iki finansal dünyayı bir araya getirmek için başka yöntemlerden de bahsetti. CZ, yerel lisanslara ve ödeme hizmeti sağlayıcılarına sahip kişilerin de Binance’in araştırdığı potansiyel ortaklar olduğunu belirtti. Planlarında herhangi bir aciliyetten bahsetmedi. Yalnızca bu durum, Binance’in şu anda oldukça aktif görünen kullanıcı tabanını güçlendirmesi için fırsat olacaktır.

Binance Coin yatırımcılarını cezbediyor

Son iki hafta içinde fiyatlarda yüzde 21’lik bir düşüşün ardından BNB, desteği 299 dolarda test etti. Ancak uzmanlara göre Binance Coin yatırımcıları ve balinaların faaliyetleri altcoin’i fiyat düşüşünden koruyabilir. Çarşamba günü, on-chain işlemler, coin’deki işlem hacminde yüzde 1.798’lik bir artış kaydetti. Toplam işlem hacmi değeri 79 milyon dolara çıktı. Ancak bazılarına göre bu, BNB’nin 1 Kasım’daki kırmızı mumuna tepki olarak panik hareketi olabilirdi.

Ne olursa olsun, kripto paranın fiyatını yatırımcıların piyasadaki varlığını belirler. Analist Aaryamann Shrivastava’ya göre BNB, sahipleri tarafından desteklenen yükselişine devam edebilir. Bu durumda, coin, altı aydaki ilk kâr işareti olacak olan 332 dolarlık direncine yaklaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *