Boutiquefeel WW AliExpress WW

Bu 5 Altcoin Kırmızı Listeye Girdi: Sert Düştüler! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

Kripto analisti Valdrin Tahiri, 1inch Network’un (1INCH), 0,55 dolarlık yatay alandan kırıldığını belirtiyor. Ayrıca analist, Chainlink’in (LINK) alçalan bir takozdan çıktığını söylüyor. Analiste göre EthereumPoW (ETHW), alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Analist, geçen hafta, tüm kripto piyasasında en çok düşüş yaşayan beş altcoin projesine bakıyor.

Geçen haftanın en çok kaybeden altcoin projeleri

1inch Network (1INCH), piyasada kaybedenlere liderlik ediyor

1INCH, Haziran ayının başından bu yana 0,55 dolar yatay destek alanının üzerinde işlem görüyordu. Alan çok sayıda sekmeye neden oldu (yeşil simgeler). Ancak, altcoin fiyatı 9 Kasım’da bölgeden kırıldı ve 27 Kasım’da direnç (kırmızı simge) olarak onayladı. Fiyat o zamandan beri aşağı doğru hareket ediyor.

Düşüş devam ederse, en yakın destek alanı, önceki sıçramanın 1,27 harici Fib düzeltmesi tarafından oluşturulan 0,40 dolar olacak. 1INCH fiyatı 0,55 dolar alanının altında işlem gördüğü sürece eğilim ayı olarak kabul edilir.

Helium (HNT), ATH seviyesinden sonra %96 düştü

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere HNT, Kasım 2021’de ATH seviyesi olan 60,80 dolara ulaştı. Altcoin, o zamandan beri düştü. Düşüş keskindi ve %96’lık bir düşüşe yol açtı.

Altcoin

Şu anda HNT, daha önce Ağustos ayında uzun bir alt fitil oluşturan (yeşil simge) 2 dolar yatay destek alanına yakın işlem görüyor. Bununla birlikte, haftalık RSI düşüyor. Ayrıca, henüz herhangi bir boğa sapması oluşturmadı. Sonuç olarak, yerinde bir boğa dönüşü işareti yok.

Chainlink (LINK) boğa modelinden çıktı

LINK fiyatı, 22 Kasım’da alçalan bir takozdan çıktığından beri arttı. Yukarı yönlü hareket, 2 Aralık’ta 7,80 dolara ulaştı. Altcoin fiyatı daha sonra düşerken, 7,66 dolardaki yatay ve Fib destek seviyesine yaklaşıyor.

Altcoin

Alanın bir sıçrama başlatması mümkün. Ayrıca, LINK’i 10 doların üzerine çıkaran yukarı doğru bir harekete yol açması muhtemel.

Algorand (ALGO), önemli yatay seviyenin altına düştü

ALGO fiyatı, Kasım 2021’de 2,99 dolara ulaştığı zirveden bu yana düştü. Düşüş hareketi Kasım 2022’nin başında hızlandı. Ayrıca, altcoin fiyatı, 0,25 dolarlık yatay destek alanından kırıldı.

Altcoin

Arızanın bir sonucu olarak, en olası fiyat tahmini, 0,175 dolarlık yatay destek alanına doğru bir düşüş. Bununla birlikte, 0,25 dolar bölgesinin üzerinde bir haftalık kapanışta, ayı eğilimli fiyat tahmini geçersiz olur.

EthereumPOW (ETHW), patlamadan sonra destek buldu

EthereumPoW fiyatı 29 Kasım’da alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. İki gün sonra 4,24 dolara ulaştı.

ETHW fiyatı daha sonra düşerken 0,5-0,618 Fib düzeltme destek alanında destek buldu. Ayrıca, uzun bir alt fitil (yeşil simge) oluşturdu. Bu, yukarı yönlü hareketin devam etmesinin beklendiğinin bir işareti. 4,50 dolar bölgesinin üzerinde bir kırılmanın, artış oranını hızlandırması mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.