Boutiquefeel WW AliExpress WW

Bitcoin, SHIB ve Altcoin Yükselişi Bu Tarihte!

AliExpress WW

Bu haftaki aşağı yönlü fiyat hareketine rağmen, kripto para yönetimi platformu Abra’nın CEO’su, yükseliş önörüsünü paylaştı. CEO’ya göre makroekonomik güçler, yakında, Bitcoin ve altcoin’ler için yükseliş fiyat hareketine yol açacak. İşte detaylar…

Abra CEO’su Bitcoin ve altcoin’leri yorumladı: Yükseliş yakında

Bill Barhydt, Thinking Crypto ile yaptığı yeni bir röportajda, PMI verilerine dikkat çekti. Verilerin ABD’nin bir durgunluk içinde olduğunu veya bir durgunluğa girmek üzere olduğunu gösterdiğini söyledi. PMI, imalat ve hizmet sektörlerinin sağlığını göstermeyi amaçlayan ekonomik bir göstergedir. Barhydt, kişisel olarak ekonominin çeyrek buçuk yıldır resesyonda olduğuna inandığını söylüyor. Abra CEO’su, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bence bu durgunluk muhtemelen yıl sonuna kadar devam edecek… Temelde Fed’den ‘Büyük Duraklama’ göreceksiniz. ‘Büyük Duraklama’ nedir? ‘Yaptığımız bu dramatik faiz artışlarının, fiyat enflasyonunu yavaşlatmak için amaçlanan etkiye sahip olduğunu görmek harika’ denildiğini göreceksiniz.  Bu aslında ‘Şu anda bir durgunluk içindeyiz ve çoğumuzun bunu anlamak için kullandığı barometreler  anlaşılmaz. Bu nedenle, bunu söylememe gerek yok, ama aslında bir durgunluk içindeyiz. Bu yüzden bu dramatik oran artışlarını durduracağız ve bekleyip ne olacağını göreceğiz’ anlamına geliyor.

Riskli varlıklar için oyun, 2023’ün ilk çeyreğinden itibaren devam edecek

Abra CEO’su “Büyük Duraklamanın” Ekim ayında gerçekleşeceğini tahmin ediyor. Bu noktada ve 2023’ün ilk çeyreğine girerken, Bitcoin ve kripto gibi riskli varlıklar için “oyun devam edecek”. CEO’ya göre FED’in duraklaması ve tahvil piyasasındaki beklentiler, para arzını çarpıcı bir şekilde artırıyor. Bu nedenle CEO’ya göre hisse senetleri ve kripto için oyun, gerçekten devam etme şansına sahip.

CEO ayrıca, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’i bir değer deposu olarak gördüğünü söylemişti. Barhydt, Bitcoin değer deposu yorumunu takiben, “Bitcoin’in ‘dijital altın’ olarak adlandırılması, şimdiye kadar gördüğüm en iyi benzetmedir,” dedi. Ayrıca Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi CEO, Bitcoin’in geleneksel piyasalara karşı harika bir sigorta olduğunu savunmuştu. Ancak son zamanlarda BTC’nin diğer piyasalarla yakından ilişkili olduğu göz önüne alındığında, bu argümanının hala sürdürülebilir olup olmadığı konusunda yeni bir yorum yapmadı.  

2 Wall Street Efsanesi: Bitcoin'i Satın! Bu Seviyeler Geliyor

Bitcoin, teorik olarak, hükümet kontrolünden sınırsız bir şekilde uzakta olduğu için ana akım finansal piyasalarla herhangi bir doğrudan bağa sahip değildir. Bununla birlikte, varlık, diğer zamanlarda kendi fiyat yolunda ilerlerken, noktalarda geleneksel piyasalarla görünüşte ilişkili bir hareket göstermiştir. Piyasaların ileriki dönemlerde nasıl hareket edeceğini ise zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.