Boutiquefeel WW AliExpress WW

Binance’den Bu Altcoin İçin Büyük Adım! Detaylar Paylaşıldı

AliExpress WW

Hacimce dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, kendi altcoin projesi BNB’nin ve ağına yönelik yenilikler yapıyor. En son açıklamasına göre işlem sürelerini hızlandırmak ve BNB Blockchain2i için ücretleri azaltmak istiyor. Sıfır bilgi (Zero-Knowledge) rollups olarak bilinen bir teknolojiyi benimsemeyen en büyük oyunculardan biri haline geliyor.

Binance, altcoin projesi BNB’nin ağında yenilik yapacak

Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre, gelecek yıl için planlanan yükseltme, BNB’nin saniyede 5.000 ila 10.000 geçişi işlemesine izin verecek. Bu, kullanıcı tabanı ve işlem hacmi açısından en büyük akıllı sözleşme zinciri olan Blockchain’in mevcut yeteneklerini büyük ölçüde geride bırakıyor ve daha iyi bilinen Ethereum’u bile geride bırakıyor.

Binance’in etkin bir şekilde duyurduğu şey, işlemlerin daha hızlı ve daha ucuza boşaltılıp işlendiği ve sonuçların BNB’ye iletildiği ayrı bir Blockchain’dir. Bu karmaşık bir teknolojidir. Piyasaya sürme konusunun yakın zamana kadar yıllar alacağı düşünülmekteydi. Binance’in önemli ağırlığını bir ZK rollup’ının arkasına koyması, er ya da geç alanda daha fazla ilerleme olabileceğini gösteriyor. Binance’in kararı, Ethereum ekosisteminde çekiş kazanan ZK rollup’larını takip ediyor.

Yükseltme nelere yol açacak?

Binance çözümleri mimarı Arnaud Bauer, yükseltme hakkında konuştu. Merkezi olmayan uygulama (dapp) işlemleri için daha fazla güvenlik sağlayacağını söyledi. Zincirler arasında birlikte çalışabilirliği artıracağını ve bu sayede dapp’lerin kullanıcı tabanlarını genişletmesini sağlayacağını söyledi.  Rollup’lar, NFT alım satımlarından token alım satımlarına kadar herhangi bir şey olabilen işlemleri bir araya getirir. Bir katman 2 veya eşlik eden Blockchain ağı üzerinde işlenirler. Daha sonra sonuçların bir özetini bu durumda BNB olan 1. katman Blockchain’ine geri gönderirler.

3 Şirketten Bu 2 Kripto Para İçin Hamle: Bu Coini Sattı!

Başka tür toplamalar da vardır. Ancak geliştiriciler ZK toplamalarını tercih etme eğilimindedir. Çünkü katman 1 Blockchain’lerine geri verdikleri verilerin değiştirilmediğini garanti etmek için süslü kriptografi kullanırlar. Katman 2 rollup ağlarındaki hesaplama, katman 1 zincirlerinden daha hızlı ve daha ucuz olma eğilimindedir. Bu da rollup’ları kullanıcı benimsemesi için büyük bir nimet haline getirir.

BNB fiyatında son durum

Bu sırada BNB, 45.4 milyar dolarlık piyasa değeri ile beşinci sırada yer alıyor. Kripto para birimi, son 24 saatte yüzde 5.5’lik bir yükseliş ile 278.63 dolardan el değiştiriyor. Son yedi günde ise çok bir değişime uğramamış durumda. Kripto para birimi, piyasa değeri ile Bitcoin, Ethereum, Tether ve USD Coin’den hemen sonra geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.