Boutiquefeel WW AliExpress WW

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

Binance, 28 Kasım tarihli bir duyuruda 6 altcoin için işlem çiftlerini askıya aldı. Yeni hafta, çeşitli borsaların delist haberleriyle başlıyor.

Binance 2 Aralık itibariyle bu işlem çiftlerini delist ediyor

En büyük merkezi kripto borsası, aşağıdaki çiftlerde işlemlerini durduracağını açıkladı. Kullanıcıların son işlemler için 2 Aralık’a kadar zamanları olacak.

  • Çapraz marj çiftleri: CVC/USDT
  • İzole marjin çiftleri: BEAM/USDT, BTCST/BUSD, CVC/BTC, CVC/USDT, MITH/USDT, PERL/USDT, REP/USDT

Borsa, izole marjin de delist ettiği çiftler için 30 Kasım’a kadar işlemleri açık tutacak. 2 Aralık’ta, BEAM/USDT, BTCST/BUSD, CVC/BTC, CVC/USDT, MITH/USDT, PERL/USDT ve REP/USDT için tüm işlemler kapanıyor. Binance kullanıcılarının bu tarihten önce pozisyonlarını kapaması gerekiyor.

CZ, rezerv kanıtı denetimi hakkında yeni açıklamalar yaptı

Binance CEO’su, FTX etrafında yaşanan olaylardan sonra merkezi borsaların halka açık bir şekilde denetlenmesin sağlayacak rezerv kanıtı (PoR) denetimlerini yaygınlaştırdı. Tüm merkezi borsalar bu akıma ayak uydururken, bazı raporlar rezerv kanıtların aldatıcı olduğunu iddia ediyor. Bunlardan biri Binance’in 2 milyar dolarlık 127,351 Bitcoin transferiydi. Devasa Bitcoin işlemi, toplulukta anında FUD’ı tetikledi. Birçok kişi Binance’in tek bir işlemde bir servet değerindeki BTC’yi hareket ettirdiğini belirtti. CZ daha sonra, büyük işlemin Binance’in PoR denetim sürecinin parçası olduğunu duyurmak için Twitter’a gitti. Ayrıca toplumu sakin olmaya ve FUD’u görmezden gelmeye çağırdı ve şunları söyledi:

Denetimciler, cüzdanı kontrol ettiğimizi göstermek için kendimize belirli bir miktar göndermemizi istiyor.

Yanıtlardaki artan endişeye yanıt olarak Binance CEO’su, “her zaman FUD’a inanan” yatırımcıların “fakir olma ihtimalinin yüksek” olduğunu savunan bir tweet daha attı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, CZ kısa süre önce Twitter’dan borsasının rezervlerinin açıklamıştı.

Yatırımcılar merkezi borsalara karşı artık daha duyarlı

Binance’in son işlem kripto topluluğundan anında tepki aldı. CZ daha önce borsaların cüzdan adreslerini kanıtlamak için büyük miktarlarda kripto taşımasının kötü olduğunu açıklamıştı:

Bir borsa, cüzdan adreslerini göstermeden önce veya sonra büyük miktarlarda kripto taşımak zorunda kalırsa, bu, sorunların açık bir işaretidir. Uzak dur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.