Boutiquefeel WW AliExpress WW

Balinalar O Altcoin Projesini Almıyor!

AliExpress WW

Wall Street devi Blackrock’un enerji verimli altcoin projelerini destekleyeceğini duyurmasıyla piyasada dengeler değişiyor. İlgili token şirketin enerji verimliliğini artırmayı amaçlayan Blockchain’leri destekleneceğini açıklamasının ardından %40’dan fazla değer kazandı. Ancak görünüşe göre balinalar satın almak için acele etmiyor.

Blackrock bu altcoin projesini destekleyeceğini duyurdu

Blackrock kısa süre önce bir Bitcoin özel trust ürününe ilişkin duyuruda az sayıda girişime olan ilgisini açıkladı. Dünyanın en büyük varlık yönetimi Blackrock, enerji verimliliğini artırmayı amaçlayan Blockchain girişimlerine desteğini dile getirdi. Son zamanlarda önemli bir artış gösteren EWT token ve arkasındaki kuruluş olan Energy Web’i vurguladı. Şaşırtıcı bir şekilde, Blackrock’un sunumundan önce token hakkında hiçbir şey bilinmiyordu. Blackrock’ın acıkmaları EWT fiyatında paylatıcı etkilere neden oldu.

Altcoin fiyatındaki yükselişin nedeni

Blackrock, yenilenebilir enerji üretmek için Bitcoin madencilik faaliyetlerini kullanacak girişimleri düşündüğünü söyledi. Piyasadaki düşüşe rağmen şirket, kurumsal müşterilerinin bazılarının “kripto para birimlerine büyük ilgi gösterdiğini” söyledi. Blackrock Bitcoin Trust, ABD’deki müşterilere hizmet sunarken, Bitcoin operasyonlarının etkinliğini ve maliyetlerini izleyecek.

BlackRock, Energy Web gibi grupların yenilenebilir enerji kullanımında şeffaflığı artırmak için girişimler oluşturmasının cesaret verici olduğunu söyledi. İşletme, Bitcoin madenciliğinde enerji şeffaflığının gelişimini izleyeceğini söylüyor. Daha da önemlisi, duyurunun EWT tokeninden bahsetmesi, altcoin projesinde bir ton ilgiye neden oldu. EWT, kısa sürede %40’a kadar değer kazandı. Böylece 262. sıradan 200’ün altına itti.

Token Perşembe günü 2,67 dolara kadar yükseldi. Daha 4 dolara ulaştıktan sonra bir noktada 4,44 dolarda zirve yaptı. CoinMarketCap’e göre, EWT şu anda bir önceki güne göre %3,7 artışla 4.17 dolardan işlem görüyor.

Balinalar EWT satın almak için acele etmiyorlar

İlginç bir bulgu, Blackrock açıklamasından sonra bile hiçbir büyük balinanın Energy Web token almamış olmasıydı. EWT’nin en büyük hissedarı, Santiment’in verilerine göre, 2.000.000 doların biraz üzerinde bir varlığın sahibi. Rapora göre, Gate.io borsası şu anda 0,2 milyon doların üzerinde değerle en fazla EWT’ye sahip. Santiment analistlerine göre:

BlackRock tarafından bir haber bülteninde vurgulandıktan sonra, Energy Web Token’ın fiyatı %50 artarak 4,17 dolara yükseldi. Kesinlikle zengin EWT sahibi yok.

Enerji sektöründe kullanılmak üzere oluşturulan ağda, gas maliyetlerini ödemek için EWT kullanılmaktadır. Energy Web, en büyük Bitcoin madencilerini sertifikalandırmaya çalışan bir girişimdir.

BlackRock hakkında

BlackRock, New York merkezli Amerikan global yatırım yönetimi şirketidir. 1988’de başlangıçta bir risk yönetimi ve sabit gelir kurumsal varlık yöneticisi olarak kurulan BlackRock 8.68 trilyon dolar yönetilen varlıklar ile 2020 sonu itibarıyla dünyanın en büyük varlık yöneticisidir. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, şirket yakın bir tarihte Bitcoin Turst ürünü duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.