Boutiquefeel WW AliExpress WW

Alameda’ya Bağlı Bir Adres Bu Altcoin’den Aldı! – Kriptokoin.com

AliExpress WW

On-chain analiz platformu Lookonchain, Alameda’ya bağlı bir cüzdana gün içinde yaklaşık 4,45 milyon dolar değerinde altcoin transfer edildiğini bildiriyor.

Alameda cüzdanında devasa altcoin işlemi

Analiz platformu Lookonchain, 27 Aralık’ta Alameda bağlantılı bir 1inch Network (1INCH) balina etkinliğini paylaştı. Tweet’e göre Alameda bağlantılı bir adres, yaklaşık 24 saat önce 4,45 milyon dolar değerinde 11 milyon 1INCH talep etti.

Aralık 2021’de aynı adres 12,4 milyon 1INCH almıştı. Bunun 1,4 milyon 1INCH’i Alameda’ya ve kalan 11 milyon 1INCH FTX’e aktarıldı. Ardından, adres 12.4 milyon 1INCH talep etti. Bu yılın 2 ve 3 Haziran tarihlerinde fonları FTX’e aktardı.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, 1INCH fiyatı transferlerden sonra son 24 saate göre hafif yükseliyor. Geçen haftaya göre de %0,3 civarında yeşildeydi. Diğer yandan, Bitcoin’e (BTC) karşı son güne göre yaklaşık %0,02 zayıfladı. Ancak Ethereum’a (ETH) karşı yaklaşık %0,08 güçlenmeyi başardı.

Bununla birlikte, kısa süre önce Alamada’dan ayrılan Project Ren (REN), sosyal hakimiyeti, geliştirme faaliyeti ve fiyatı açısından kayda değer bir artış görüyor. Santiment analizleri, projenin ayrılık kararından sonra tekrar canlandığını gösteriyor.

Alameda’dan ayrılan REN, çeşitli metriklerde yükselişe geçti

Project Ren (REN), FTX’in kardeş şirketi Alameda Research tarafından 2021’in başlarında satın alındı. Daha sonra Bölüm 11’in dosyalanması nedeniyle Ren’in geliştirme ekibi kendi yollarında “devam etmeye” karar verdi. On-chain veri sağlayıcısı Santiment’e göre, proje 19 Kasım’da iflas etmiş Alameda’dan ayrıldığını duyururken, REN’in sosyal hakimiyeti, geliştirme faaliyeti ve fiyatı kayda değer hareketler gördü. Santiment, 27 Aralık tweet’lerinde şunları söylüyor:

REN, 2022’nin son günlerinde burada vahşi fiyat hareketleri görürken, piyasaların geri kalanı çok sessiz. Yaklaşık 2 yıl önce Alameda projeyi satın almıştı ve Ren 2.0’a hazırlık olarak 180 milyon coin basılacağı duyurulmuştu.

Verilere göre, ayrılık gününde REN yaklaşık 0,07 dolardan işlem görüyordu. 26 Kasım’da önemli bir artışla 0,13 dolara yükseldi. Alameda “Ren 2.0’a hazırlık olarak” 180 milyon token basmaya hazırlanırken, Bahamalar merkezli kripto para borsası FTX, kardeş şirketini de iflas ettiren Bölüm 11 için iflas koruması başvurusunda bulundu.

Çöküş, Ren’in geliştiricilerinin iflas etmiş şirketle olan ortaklıklarından “ilerlemelerine” neden oldu. REN’in blogundaki bir basın açıklamasına göre, yalnızca “4. çeyreğin sonuna kadar finansmanları” var. Ayrıca, şirket “ek finansman” olmadan yolculuğuna devam edemeyebileceği için Ren başka bir finansman turuna hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.