Boutiquefeel WW AliExpress WW

15 CEO, Kripto Para Tahminlerini Verdi!

AliExpress WW

Ethereum topluluğunu ve kripto dünyasının merakla beklediği Ethereum Merge, nihayet başarıyla gerçekleşti. 15 seçkin kripto CEO’su ve kurucusu, Ethereum Merge’ün kripto dünyası için ne anlama geldiğine ilişkin görüşlerini paylaşıyor.

Ethereum Merge, kripto dünyası için ne anlama geliyor?

Binance’in kurucu ortağı ve Binance Labs başkanı He Yi

Altyapı, kripto endüstrisinde bir darboğaz olmaya devam ediyor. Ethereum Merge, Web3’ün ölçeklenebilirliği ve sürdürülebilirliği için zemin hazırlamak için cesur bir çaba. Ayrıca, kitlesel benimsemeye ulaşmak için gereken güvenliği sağlıyor. Daha büyük ölçek sunmak için hala çok iş var. Merge, Ethereum’un bir PoS konsensüs mekanizmasına geçerek önemli ilerleme kaydetmesine izin verecek. Bu, geliştiricilerin üzerine inşa etmeleri için harika bir temel. Gelecek, yineleme ve gelişmeye yönelik sürekli çabalarla inşa edilir.

Solana Labs’ın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko

Merge, ölçeklenebilirliği hiç ele almıyor. Blockchain’i daha ucuz, daha hızlı yapmayacak. Ancak PoS’a doğru ilerlemeleri harika. Çünkü, bence PoW sadece Blockchain’in güvenliğini sağlamak için herkesin ihtiyaç duyduğundan çok daha fazla enerji harcıyor. PoW o kadar enerji yoğun ki, bir mühendis olarak çalıştığını görmek beni incitiyor. Ruhumu incitiyor. Bence hiçbir şekilde çevresel açıdan sürdürülebilir değiller. Bu yüzden bu açıdan gerçekten heyecanlıyım.

Bence Merge ile ilgili gerçekten önemli olan şey, PoS’un daha az güvenli olduğu gibi konuşmaları bir sonlandıracak olması. Hala bunun hakkında çok şey konuşuluyor. İnsanlarla NFT’ler ve bunun gibi şeyler hakkında konuştuğumda, onlara PoW ile PoS arasında bir fark olduğunu ve Solana’daki NFT’lerin yeşil olduğunu açıklamak için hala 30 dakika harcamam gerekiyor. Tüm bu konuşmalar sonunda dinlenecek. Bu yüzden genel olarak alan için heyecanlıyım.

Blockstream’in kurucu ortağı ve CEO’su Dr. Adam Back

Altına tarihi bir örnek olarak bakarsanız ve insanların neden bir para olarak altını seçtiklerini düşünürseniz, bunun temel olarak kıt, dayanıklı ve saire olduğu için olduğunu düşünüyorum. Kıt olması için, doğal olarak kaçınılmaz bir üretim maliyetine sahip olacaktır. Yerden çıkarmak için gerçek bir çalışma gerekecekti. Yani bu açıdan düşünürseniz, altın bir PoW sistemidir. Daha fazla altın elde etmenin tek yolu onu kazmak ve rafine etmektir. Yani bunu Bitcoin ile söylüyorsunuz. Bilirsiniz, PoS şuna benzer: iş yapmayı sevmiyoruz, arkadaşlarımızla bir araya gelip tokenler çıkarsak, bir sürü madenciliği önceden yapsak nasıl olur, ve sistemi ayarlıyoruz.

Gerçekten daha çok özel bir şirkete ya da hisse ihraç eden bir şeye benziyor. Bana göre, bunun küresel bir para birimi veya stablecoin için bir temel olarak değerlendirilmesi oldukça mantıksız. Aslında sadece hisse senedine göre organize edilmiş bir şirketin kopyası. Ancak bir şirketin hükümet ve muhasebe ve şeffaflık yükümlülükleri yok. Böylece en kötüsünün en kötüsünü alırsınız. Böylece, bir tür ahlaki tehlike para basma fenomeni elde edersiniz. Ancak, gözetim ve hiçbir profesyonellik olmadan bunu yaparsınız.

Vayner3’ün başkanı Avery Akkineni

Merge, hepimizin beklediği Ethereum evrimi olacak. Bu dönüşüme tanık olmaktan heyecan duyuyoruz. Daha fazla ademi merkeziyetçilik, artan istikrar ve en önemlisi, güç tüketimi ve doğa üzerindeki yükün azalması. Ayrıca, kuruluşların Web3 programlarını stratejik olarak değerlendirme fırsatını kesinlikle genişletecek. Ethereum Merge, eski sistemdeki en büyük zorluklarımızdan birinin üstesinden gelmeye yardımcı olacak. ETH 2.0’ın kullandığı PoS protokolü, sonsuz derecede daha çevre dostu olmasını sağlıyor. Web3’ün karbon ayak izini şimdi ve gelecekte büyük ölçüde azaltacak.

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu

Kriptokoin.com’dan yakından takip ettiğiniz Ethereum Merge, kripto için bir kazanç. Ademi merkeziyetçilik için bir kazanç. Ayrıca, web3’ün temsil ettiği her şeydir. Toplumda üzerinde anlaşabileceğimiz pek bir şey yokmuş gibi gelebilir. Ancak başarılı Merge bir araya gelebileceğimizi, konsensüs oluşturabileceğimizi ve harika bir şeyi yürütmek için güven oluşturabileceğimizi kanıtlıyor.

Ethereum Merge

Ava Labs başkanı John Wu

Bu alandaki bir operatör olarak, etkinliğin başarısı Blockchain teknolojisi için daha fazla farkındalık ve benimseme yaratacak. Bu yüzden, Merge’ü destekliyorum. Multi-chain bir gelecekte, bu gelişme, tüm Katman-1’lere yardımcı olacak. Ayrıca, bu alanı birlikte büyütecek.

Sazmining’in kurucusu ve CEO’su Will Szamosszegi

Ethereum zaten tehlikeli bir şekilde merkezileştirildi. Ağustos itibariyle, Ethereum’un %57’den fazlası yalnızca dört kaynak tarafından stake edildi. PoS’a geçiş sadece bu eğilimi destekleyecektir. Merkeziyetsizleştirme olmadan, protokol her zaman saldırılara veya istenmeyen değişikliklere karşı savunmasız olacaktır.

Ethereum Merge

Metrika’nın CEO’su Nikos Andrikogiannopoulos

Bu üçüncü yükseltme, Ethereum topluluğuna bir sonraki milyar kullanıcının Web3’e katılmasına yardımcı olacak. Ayrıca, daha hızlı, daha verimli ve güvenilir bir Blockchain sağlayacak.

Stronghold Digital Mining CEO’su Greg Beard

Ethereum Merge, Blockchain için anlamlı bir deney. Ayrıca, endüstrinin enerji tüketimini azaltmaya yönelik asil bir yaklaşım. Bununla birlikte, Merge, sistemi etkin bir şekilde ademi merkeziyetçilikten uzaklaştıracak. Dahası, önemli bir güvenlik fedakarlığı yapacaktır. ETH Blockchain, bazı madenciler PoW üzerinde çalışmaya devam ederken, diğerleri PoS üzerinde çalışacak şekilde çatallanacak.

Metal Pay’in CEO’su Marshall Hayner

Ethereum gibi büyük bir oyuncunun daha sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir hale gelmek için harekete geçmesi sektör için her zaman bir avantajdır. Bununla birlikte, Merge hala Blockchain siloları sorununu çözmüyor. Ayrıca, bunları bir araya getirmek için mevcut çözümler hantal ve bilgisayar korsanlığına karşı savunmasız.

OkCoin’in COO’su Jason Lau

Daha geniş kripto piyasalarının anlık bir katalizör eksikliği ile karşı rüzgarlarda sıkışıp kaldığı göz önüne alındığında, Merge endüstrinin odak noktası haline geldi. ETH madencileri için büyük bir değişiklik oldu. Ayrıca, bazı geliştiriciler bunun için yıllarca beklese de, gerçekte Merge’ün ortalama son kullanıcılar için herhangi bir pratik faydası yok. Potansiyel fiyat dalgalanmalarına rağmen, bireysel kullanıcılar Merge sonrası herhangi bir farklılık görmeyecekler.

MyEtherWallet’in kurucusu ve CEO’su Kosala Hemachandra

Mevcut yükseltme, basit terimlerle madencileri ortadan kaldırıyor ve doğrulayıcıların bloklarını kanıtlamasına izin veriyor. Ancak Merge, Ethereum Blockchain’e herhangi bir ekstra özellik eklemeyecek. Yani, kullanıcılar için önemli farklılıklara neden olmayacak. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç yıl içinde Ethereum’un çeşitli yeni özellikler uyguladığını ve ölçeklenebilirlik gibi sorunları çözdüğünü göreceğimize inanıyorum. Bu kesinlikle daha fazla geliştirici ve kullanıcıyı Ethereum ekosistemine getirecektir.

Coinlist’in kurucu ortağı ve Eco CEO’su Andy Bromberg

Ethereum Merge, alan için büyük bir değişiklik. En büyük PoS Blockchain’i yaratıyor ve ürünlerin en büyük akıllı sözleşme platformunun üzerine inşa edilmesini etkiliyor. Bu değişikliğin nasıl karşılandığı, muhtemelen önümüzdeki birkaç yıldaki on-chain inovasyonun çoğunu belirleyecek.

AAVE’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov

Yıllardır bunu bekliyordum. Bu yüzden etkinlik için oldukça heyecanlıyım. Bu kesinlikle büyük bir geçiş. Şu anda tehlikede olan bir tür değer var. Benim için de büyüleyici olan şey, aslında şimdi elektrikle madenciliğe odaklanan ve işlemleri onaylama ve doğrulamanın bir yolu olarak sermayeyi etkin bir şekilde kullanmaya odaklanan Ethereum ağının ihtiyacını azaltmanız.

Bu, yalnızca erişilebilirliği göreceğiniz anlamına gelmiyor. Artık işlemleri doğrulamak için belirli bir donanıma sahip olmanız gerekmiyor. Aslında belirli bir havuza katılabilir veya kendiniz doğrulamaya başlayabilirsiniz. Böylece onu biraz daha demokratikleştirir. Ethereum işlemlerini doğrulamak için erişilebilirlik çok değerli. Aynı zamanda, AAVE gibi protokollerde oturan Ethereum’un birçoğunun, bu Ethereum stakingini etkin bir şekilde desteklemek için ödünç alınabileceği anlamına da geliyor.

Conduit’in kurucu ortağı ve CEO’su Kirill Gertman

Gelişimini denetleyen katı bir hiyerarşiye sahip olmamasına rağmen, Ethereum sorunsuz bir şekilde yeni bir sisteme geçmeyi başardı. Küresel elektrik tüketimini bir gecede %0,2 oranında azalttı. Bu büyük başarı, ademi merkeziyetçiliğin esnekliğinin ve gücünün kanıtıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


https://sonydad.com/wp-content/uploads/2022/standard.gif

Boutiquefeel WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.